استودیو رمدی در مدت زمان کمتری بازی‌های جدیدش را خواهد ساخت

توسط سورنا رضایی در ۱۲ دی ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

در حالی که استودیو رمدی به توسعه و ساخت عناوین زمان‌بر مشهور است، بسیاری از طرفداران این استودیو و آقای «سم لیک»، نگرانند که این رویه کاری استودیو باعث شود تا شاهد عرضه عناوین جدید آن‌ها در نسل کنونی کنسول‌ها نباشیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همین نگرانی‌ها نیز باعث شد تا یکی از طرفداران سوالی را پیرامون این مسئله در توئیتر آقای «توماس پوها» ، مدیر روابط عمومی استودیو رمدی، مطرح کند. آقای پوها در پاسخ به این طرفدار نوشت که توسعه عناوین رمدی دیگر همانند گذشته پنج سال به طول نخواهند انجامید. همچنین در حال حاضر ۱۴۰ نفر از اعضای استودیو میان دو پروژه‌ی کنونی استودیو تقسیم شده‌اند تا روند توسعه سریع‌تر پیش برود.

علاوه بر این، آقای پوها اطلاعات بیشتری از روند کاری استودیو رمدی برای عناوین آینده خود منتشر کرد. او نوشت که در پاسخ به بازخوردهای منفی به عناوین اخیر، استودیو قصد دارد تا تمرکز بیشتری بر روی مکانیک‌های باز‌ی‌ها قرار دهد تا بدین صورت شاهد گیم‌پلی بهتر و عمیق‌تر در عناوین آینده این استودیو باشیم.

تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی از پروژه‌های کنونی استودیو رمدی منتشر نشده است، هر چند استودیو رمدی به طور رسمی اعلام کرد که هیچ کدام از این پروژه‌ها «آلن ویک ۲» نیستند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “استودیو رمدی در مدت زمان کمتری بازی‌های جدیدش را خواهد ساخت”

  1. Afrasiab گفت:

    استودیو رمدی گوه خورد. من الن ویک میخوام. :17:

    ۰ ۰
    1. بی‌ادب :۲۳:

      ۰ ۰