تماشا کنید: بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب در بازی‌ها – قسمت دوم

توسط پارسا پژوهنده در ۱۰ دی ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

وب‌سایت پی‌سی‌گیمر در مقاله‌ای بیست‌وهفت عدد از بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب سلاح در بازی‌های مختلف را جمع‌آوری کرده که ما به دلیل سنگین بودن حجم گیف این انیمیشن‌ها برای شما، این مقاله را به چهار قسمت هفتگی تقسیم کردیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

انیمیشن‌های مربوط به سلاح‌ در بازی‌های شوتر خصوصاً در شوترهای اول شخص، بسیار مهم است؛ اگر سازندگان بتوانند به خوبی حس گرفتن سلاح را در بازی قرار دهند، باعث شخصیت دادن به سلاح می‌شود و بازیکن، وزن و حسِ گرفتن سلاح را هنگام بازی احساس خواهد کرد. همچنین انیمیشن تعویض خشاب یکی از قسمت‌های مهم بازی‌های شوتر است که می‌تواند باعث عشق و بحث طرفداران درباره‌ی یک سلاح خاص شود. در این لیست که پی‌سی‌گیمر منتشر کرده، بیست‌وهفت عدد از بهترین انیمیشن‌های تعویض سلاح که در بازی‌های مختلف وجود دارند را بر اساس ترتیب الفبایی اسم بازی‌ها قرار داده شده است. در ادامه می‌توانید سری دوم این فایل‌های حرکتی زیبا را مشاهده کنید:

بوردرلندز ۲ – سلاح‌های Tediore

در بوردرلندز ۲ سلاح‌های هر سازنده‌، انیمیشن‌های مشابه برای سلاح‌های خود دارند؛ اما می‌توان گفت عجیب‌ترین از بین این سازندگان، سلاح‌های شرکت Tediore است که هنگام تعویض خشاب توسط شخصیت اصلی پرتاب می‌شود و سلاحی جدید در دستش ظاهر می‌شود.

ندای وظیفه: عملیات سری – سلاح G11

بیشتر انیمیشن‌های تعویض خشاب سری ندای وظیفه کپی و شبیه یکدیگر هستند؛ اما برخی سلاح‌های آزمایشی در این بازی وجود دارند که تماشای انیمیشن‌شان نسبت به سلاح‌های دیگر جذاب‌تر است. در این نمونه، جای گذاشتن خشاب این سلاح که شبیه یک میله است، بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

کرایسیس ۲

هیچ کدام از سلاح‌های کرایسیس انیمیشن چندان خاصی نسبت به بقیه‌ی رقبا ندارند؛ اما جذابیت تعویض خشاب سلاح‌ها این بازی به این دلیل است که با توجه به حالتی از لباس نانوسوئیت که فعال باشد، انیمیشن تعویض خشاب «پرافت» نیز تغییر می‌کند. برای مثال هنگام فعال بودن حالت قدرت، پرافت خشاب را با سرعت و قدرت پرتاب می‌کند؛ اما هنگام فعال بودن حالت مخفی او با دقت و به آرامی خشاب را عوض می‌کند.

کانتر استرایک ۱.۶ – سلاح M4

این سلاح تعویض خشابی بسیار پر جزئیات و دقیق را در زمان خود نسبت به بازی‌های دیگر ارائه می‌داد. انیمیشن تعویض خشاب این سلاح آنقدر جذاب بود که در پایان بسیاری از بازی‌ها می‌دیدیم که یکی از نفرات برنده در حال تعویض خشاب این سلاح دوست داشتنی است.

دووم ۲ – سلاح Super Shotgun

تنها سلاح جدید این بازی نسبت به نسخه‌ی اول، این شاتگان دو لول بسیار قدرتمند بود که صدای بلند شلیک و صدای تعویض خشاب آن آرزوی هر گیمری بود. شما می‌توانستید به جای این سلاح از شاتگان معمولی استفاده کنید و مهمات بیشتری را ذخیره کنید؛ اما بسیاری این سلاح نیرومند را به دلیل جذابیت آن ترجیح می‌دادند.

فار کرای ۳: اژدهای خون – سلاح Galleria 1991

انتخاب یک انیمیشن از بین انیمیشن‌های تعویض خشاب جذابی که در این بازی وجود دارند، کار بسیار سختی است؛ اما به نظر نویسنده پی‌سی‌گیمر، انیمیشن تعویض خشاب این سلاح که شخصیت اصلی با بی‌خیالی مشغول پرتاب گلوله به داخل آن می‌شود، بسیار جذاب‌تر از انیمیشن سلاح‌های دیگر این بازی است.

قسمت دوم این نوشته را در اینجا به دلیل سنگین نشدن حجم فایل‌های انیمیشن و راحتی شما عزیزان به پایان می‌رسانیم و هفته‌ی دیگر، هفت انیمیشن برتر دیگر را منتشر خواهیم کرد. شما می‌توانید قسمت قبلی نوشته را از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب در بازی‌ها – قسمت دوم”

  1. caner 2 گفت:

    خیلی ها با ریلود M4 تو کانتر خاطره دارن

    ۱ ۰