شایعه: بازی «سایبرپانک ۲۰۷۷» دارای وسایل نقلیه‌ پرنده خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱۰ دی ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

علارغم اینکه بازی «سایبرپانک ۲۰۷۷» به طور رسمی توسط استودیو «سی‌دی پراجکت رد» معرفی شده، اطلاعات چندانی از این بازی در دسترس نیست. البته به لطف یکی از کاربران فروم نئوگف، به نظر می‌رسد جزئیات جدیدی از این گیم‌پلی این بازی فاش شده باشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با نگاه به لیست فرصت‌های شغلی قرار گرفته بر روی وب‌سایت رسمی سی‌دی پراجکت رد، مشخص می‌شود که این استودیو به دنبال برنامه‌نویس گیم‌پلی برای پیوستن به شعبه ورشو لهستان این استودیو است. در توضیحات این فرصت شغلی آمده که این فرد با طراحان گیم‌پلی و مرحله بر روی وسایل نقلیه‌ای با قابلیت پرواز کار خواهند کرد. این اتفاق بدان معناست که به احتمال بسیار در بازی شاهد وسیله نقلیه‌ای خواهیم بود که توانایی پرواز را به کاربران خواهد داد.

البته این تمام ماجرا نیست. همچنین با توجه به این لیست، استودیو سی‌دی پراجکت رد به دنبال افزایش دو برابری یا سه برابری کارمندان خود در شعبه کراکوف لهستان در مدت زمان کوتاهی است. با توجه به وب‌سایت این استودیو، تعداد کارمندان کنونی شعبه کراکوف سی نفر است که با پیوستن کارمندان جدید، تعداد آن‌ها به شصت الی نود نفر می‌رسد.

در پایان لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ اعلام نشده، اما با توجه به اطلاعات کنونی، این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: