بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه ژانویه اعلام شدند

توسط سینا جعفری در ۸ دی ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

سال جدید بسیار نزدیک است و البته به همراه آن، تعدادی دیگر از بازی‌های جدید رایگان برای اعضای پلی‌استیشن پلاس موجود خواهد شد. عناوین جدیدی برای همه پلتفرم‌های خانواده‌ی سونی در دسترس خواهند بود. با دنیای بازی همراه شوید.

در ابتدا عنوان Day of the Tentacle را داریم که اولین بار توسط لوکاس‌آرتز در سال ۱۹۹۳ عرضه شد. این بازی ماجرایی دنباله‌ی مستقیم عمارت دیوانه وار (Maniac Mansion) است. بازیکن کنترل سه دوست را به عهده می‌گیرد که در آن باید به حل معماها و سفر در زمان بپردازد. این عنوان در زمان خودش بسیار ستایش شد و مطمئنا بهترین بازی در بین عناوین این ماه است.

عنوان دیگر، «این جنگ من: خردسالان» (This War of Mine: The Little Ones) است؛ عنوانی که در ابتدا به عنوان محتوای دانلودی برای بازی اصلی این جنگ من عرضه شد. یک بازی در سبک بقا و توسط استودیو ۱۱بیت ساخته شده که منبع الهامش محاصره‌ی ساراجوو در زمان جنگ بوسنی بوده است. این عنوان شخصیت‌های جدید و کودکان را به داستان غم‌انگیز این جنگ من اضافه می‌کند.

در مرکز لیست عنوانی نسبتا شکننده حضور دارد که بلیزراش (Blazerush) نام دارد؛ عنوانی که در سبک رانندگی آرکید است. فریب (The Swindle) عنوانی در سبک اکشن مخفی‌کاری با نمرات متوسط است. آزکند (Azkend) هم عنوانی است که می‌ توان آن را روی دستگاه‌های مختلفی بازی کرد. البته در این میان عنوان ارواح تایتان (Titan Souls) هم حاضر است. عنوانی که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و الهاماتی از دارک سولز گرفت. سبک بازی هم ماجراجویی دنیای باز دوبعدی بالا به پایین است که از قابلیت‌های جالبی در گیم‌پلی خود استفاده کرده است.

در پایین لیست کامل عناوین رایگان ماه ژانویه به طور خلاصه قابل رویت است:

  • Day of the Tentacle – PS4 (PS Vita Crossbuy)
  • This War of Mine: The Little Ones – PS4
  • Blazerush – PS3
  • The Swindle – PS3 (PS4, PS Vita Crossbuy)
  • Azkend – PS Vita
  • Titan Souls  – PS Vita (PS4 Crossbuy)
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: