عملکرد فیلم «فرقه اساسین» در باکس آفیس ناامیدکننده بوده است

توسط سورنا رضایی در ۶ دی ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

مدتی قبل نخستین نقدها از فیلم مورد انتظار «فرقه اساسین» منتشر شد که نشان از عملکرد پایین این فیلم از دید منتقدان می‌داد. البته در این بین برخی امیدوار بودند نظر مخاطبان سینما مقداری متفاوت با منتقدان باشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به اطلاعاتی که از سوی وب‌سایت رسمی باکس آفیس منتشر شده، ارقام فروش این فیلم تاکنون بسیار ناامیدکننده بودند. در حالی که بسیاری فروش ۲۲.۵ میلیون دلاری را در این مدت برای آن پیش بینی کرده بودند، این فیلم تنها به فروشی معادل ۱۰.۳ میلیون دلار دست یافته است.

در بخش فروش جهانی نیز این میزان ۳۶.۷ میلیون دلار بوده است. شاید در نگاه اول این میزان مقداری امیدوارکننده باشد، اما نباید فراموش کرد که بودجه ساخت این فیلم ۱۲۵ میلیون دلار بوده است. البته هنوز اکران گسترده‌ی این فیلم آغاز نشده است؛ این بدان معناست که این فیلم در بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا، انگلستان و نیوزیلند اکران نمی‌شود. هر چند به نظر نمی‌رسد نظر مخاطبان سینما در این کشورها با دیگر کشورها تفاوتی داشته باشد.

همچنین باید اضافه کرد که شرکت فاکس که وظیفه نشر این فیلم را برعهده داشته، فیلم «جنگ ستارگان: روگ وان» را نیز بر روی پرده سینماها دارد که تاکنون عملکرد خوبی در باکس آفیس داشته است.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “عملکرد فیلم «فرقه اساسین» در باکس آفیس ناامیدکننده بوده است”

 1. reza_only گفت:

  فسبندر: “من معتقدم که این فیلم یک اقتباس فوق‌العاده و برجسته خواهد شد. این فیلم اولین اثر سینمایی اقتباسی از بازی‌ها می‌شود که خالقان بازی به خالقان دنیای سینما فضا و امکانات دادند تا کار خود را بدون دغدغه انجام دهند؛ نه اینکه صرفا یک اقتباس خشک و خالی تحویل مخاطبین دهند. مطمئنا بیش از یک فیلم از فرقه اساسین وجود خواهد داشت”

  dbazi.com/1395/09/28/یوبی‌سافت-معتقد-است-فیلم-فرقه-اساس/
  :11: :11:

  ۲ ۰
 2. caner 2 گفت:

  نه در باکس آفیس، همه جا متاسفانه ناامید کننده بوده

  ۱ ۱