۵۰ میلیون دانلود

«سوپر ماریو ران» به ۵۰ میلیون دانلود رسید

توسط مسعود محمودپور در ۳ دی ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

«سوپر ماریو ران» به ۵۰ میلیون دانلود رسید. این را «نینتندو» در اکانت توییتر بازی منتشر کرده است. جایی که نینتندو همچنین عنوان کرده است که به افتخار رسیدن به این رکورد، به تمام کاربران ۱۰ بلیط رایگان Toad Rally هدیه خواهد داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نینتندو در صفحه‌ی توییتر بازی عنوان کرده است:

برای اینکه قدردانی خود را به کسانی که بازی را دانلود کرده‌اند نشان دهیم، تمام ۱۰ بلیط Toad Rally را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم. از آن‌ها استفاده کنید و لذت ببرید.

سوپر ماریو ران بیست و پنج آذر منتشر شده بود، یعنی این بازی تنها در عرض یک هفته به رکورد ۵۰ میلیون دانلود رسیده است. همان‌طور که قبلا اشاره کرده بودیم، تعداد دانلود در ۴ روز ابتدای عرضه‌ی بازی به مرز ۴۰ میلیون رسیده بود.

دانلود بازی رایگان است اما تنها چند مرحله‌ی مشخص از بازی به صورت رایگان قابل بازی کردن خواهند بود و برای بازی کردن سایر مراحل باید ۱۰ دلار بابت آن پرداخت کنید. نینتندو هنوز آماری را درباره‌ی تعداد کاربرانی که ۱۰ دلار را پرداخت کرده‌اند منتشر نکرده است.

طبق گزارشات سوپر ماریو ران در روز اول عرضه ۱۰ میلیون بار دانلود شده بود؛ به عبارتی ۱۰ برابر بازی محبوب «پوکمون گو». با وجود آمار بالای دانلود این بازی، ارزش سهام نینتندو بلافاصله پس از عرضه‌ی بازی با افت مواجه شد. افتی که هنوز هم ادامه دارد. بازی فعلا تنها برای سیستم‌عامل iOS موجود است و قرار است سال ۲۰۱۷ برای سیستم عامل اندروید هم منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: