Turtle Rock

Turtle Rock در حال کار روی یک فانتزی تیره از Perfect World است

توسط مسعود محمودپور در ۲ دی ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

Turtle Rock، شرکت سازنده‌ی دو بازی Left 4 Dead و Evolve، پروژه‌ی بعدی خود را که یک بازی رایگان و چند نفره‌ی FPS است را معرفی کرد؛ بازی‌ای که توسط Perfect World منتشر شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جزئیات زیادی درباره‌ی بازی منتشر نشده است اما شرکت سازنده در گفت و گو با GamesIndustry تایید کرده است که این، یک بازی با ایده‌های جدید خواهد بود. «استیو گلداشتاین» (Steve Goldstein)، رئیس Turtle Rock در این باره می‌گوید:

چیزی که می‌توانم بگویم این است که با این بازی مطمئنا به همان گیم پلی لحظه به لحظه (moment-to-moment) خود برمی‌گردیم و تمرکز بسیار زیادی روی co-op FPS خواهیم داشت.

این بازی راجع به زامبی‌ها یا آخر الزمان نخواهد بود. در حال حاضر تنها می توانیم این را بگوییم که بازی داستان بسیار تاریکی دارد.

گلداشتاین ادامه داد:

به نظر من بازی‌های سربسته (بازی‌هایی که تا زمان عرضه چیزی راجع به آن‌ها فاش نمی‌شود)، مثل یک سخنرانی است. توسعه‌دهنده راجع به ویژگی‌های بازی صبت می‌کند و کاربران مجبور به گوش دادن هستند.

شرکت‌های بزرگ حاضر هستند ۱۰۰ میلیون دلار روی یک بازی تکراری سرمایه‌گذاری کنند اما برای سرمایه‌گذاری روی یک بازی با شرایط و ژانر متفاوت تردید دارند.

در ادامه‌ی این مصاحبه‌ی خواندنی، گلداشتاین حرف جالبی را درباره بازخورد استقبال کاربران از بازی های سربسته می‌زند:

در بهترین حالت، شما می توانید تغییراتی را در روز‌ عرضه‌ی بازی ایجاد کنید. البته احتمالا تا آن زمان، حداقل نصف DLC را ساخته‌اید. شرایط برای بازی‌های سربسته اینگونه است. هزینه‌ی ساخت این بازی‌ها هم بسیار بالا است و در مجموع ساخت آن‌ها، کار آسانی نیست.

بازی Evolve به دلیل قیمت بسیار بالای محتوای دانلودی‌(DLC)اش، مورد انتقاد زیادی قرار گرفت. قیمت بازی در ابتدا رایگان بود, موضوعی که فقط چهار ماه طول کشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: