Boxart بازی Ni-Oh برای ژاپن رونمایی شد

توسط سینا جعفری در ۱ دی ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

در جریان یک برنامه‌ی پخش زنده از توکیو، شرکت کویی تکمو از تصویر روی جعبه‌ی بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی نی-اوه رونمایی کرد. برای دیدن این تصاویر با دنیای بازی همراه باشید.

بسته‌بندی بازی توسط کارگردان بازی یعنی آقای فومیهیکو یاسودا نشان داده شد. آقای یاسودا هر دو سمت بسته‌ی بازی را نمایش داد، اما پشت بسته خیلی کوتاه نمایش داده شد و متاسفانه نمی‌توان اطلاعات دقیقی از آن برداشت کرد. نکته‌ی جالب این بسته تصویر متفاوت آن نسبت به تصویر نشان داده شده برای نسخه‌‌های غربی است. البته هنوز تصویر روی جلد بسته‌های غربی به طور کامل تایید نشده است و این مورد هم‌چنان می‌تواند تغییر کند. در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

همان طور که مشاهده می‌کنید، تصویر هنری مربوط به شخصیت اصلی، ویلیام، با نسخه‌ی غربی برابر است (نسخه‌ی غربی برای مقایسه قرار گرفته است)، اما نسخه‌ی ژاپنی شخصیت‌های جدید را اضافه کرده است. در تصویر شخصیت‌‌های توکوگاوا، اوکاتسو و شخصیت منفی مرموز یعنی کری حضور دارند.

در حال حاضر نمی‌دانیم که تصویر روی جعبه در غرب هم تغییر خواهد کرد یا خیر، اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر و جدیدتر حتما شما را مطلع خواهیم کرد. البته به نظر بنده،‌ نسخه‌ی ژاپنی تصویر جذاب‌تر و جالب‌تری نسبت به نسخه‌ی غربی دارد و شخصا امیدوارم که این تغییر انجام شود! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نی-اوه در تاریخ ۲۱ بهمن برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: