«گری نیومن»: اگر از Rust خسته شد‌ه‌اید، دیگر بازی نکنید

توسط پارسا پژوهنده در ۱ دی ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

رییس استودیوی سازنده‌ی بازی Rust، آقای «گری نیومن» (Garry Newman)، اعلام کرد که اگر حوصله‌تان از بازی سر رفته، دیگر این بازی را انجام ندهید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به احتمال زیاد کسانی که زیاد به استیم سر می‌زنند درباره‌ی بازی Rust شنیده‌اند. این بازی به سبک MMO و بقاء است و مدت زیادی است که در حالت دسترسی پیش از عرضه مانده است. اکنون گری نیومن در پستی در ردیت اینگونه پاسخ معترضان را داده است:

ما مانند پینگ‌پنگ در حلقه‌ای بی‌پایان گیر افتاده‌ایم. ما به‌روزرسانی جدیدی منتشر می‌کنیم؛ شما یک ماه عاشقش می‌شوید و سپس حوصله‌تان سر رفته و سیستم را ملامت می‌کنید؛ چند ماه غر می‌زنید تا ما به‌روزرسانی جدیدی را منتشر می‌کنیم و سپس دوباره این چرخه تکرار می‌شود.

اگر حوصله‌تان از بازی سر رفت بازی را کنار بگذارید. اما قبل از اینکه در این مورد عصبانی شوید فکر کنید که آیا در این سه سال به شما محتوای سرگرم‌کننده که ارزش ۲۰ دلارتان را داشته باشد عرضه کردیم یا خیر.

او در ادامه گفت که این کار ممکن است برخی را ناامید کند اما راه‌ حل عملی همین است. او ادامه داد که قدم بعدی شکستن این حلقه‌ی بی‌پایان است:

ما ایده‌ی خوبی برا اینکه چگونه Rust را ادامه دهیم داریم؛ اما این کار باعث نمی‌شود کسانی که ۱۰۰۰ ساعت صرف نفرت از بازی کردند جذب بازی شوند.

آیا شما با حرف‌های نیومن موافقید یا طرف کاربران ناراضی را می‌گیرید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: