دانلود سوپر ماریو ران

«سوپر ماریو ران» در هفته‌ی اول ۳۷ میلیون بار دانلود شد

توسط مسعود محمودپور در ۳۰ آذر ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

هفته‌ی گذشته شاهد عرضه‌ی بازی «سوپر ماریو ران» (Super Mario Run) روی سیستم‌عامل iOS بودیم. بازی‌ای که از همان ابتدا مشخص بود موفقیت‌های زیادی را بدست خواهد آورد. بازی در روز اول عرضه ۳ میلیون بار دانلود شد و حالا آمار فروش بازی در هفته‌ی اول هم اعلام شده است. این بازی در هفته‌ی اول عرضه، ۳۷ میلیون بار دانلود شده است. هفته‌ای که البته هنوز به پایان نرسیده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این اطلاعات توسط وبسایت App Annie منتشر شده است. جدا از سایر نقاط جهان، بازی در آمریکا بسیار محبوب بوده و ۱۱ میلیون بار دانلود شده است. مطمئنا بازاریابی مناسب در این موفقیت‌ نقش زیادی داشته است.

آمار نشان می‌دهد که کاربران روزی چند بار و هر بار به مدت ۵ دقیقه، سوپر ماریو را بازی می‌کنند. کاربران تبلت‌ها مدت زمان طولانی‌تری را نسبت به کاربران گوشی‌های، صرف انجام بازی کرده‌اند که منطقی هم هست؛ زیرا کاربران تبلت‌ها معمولا در جایی ساکن هستند و در حال حرکت نیستند.

جدا از موفقیت‌هایی که بازی تاکنون کسب کرده، نگرانی‌هایی در مورد پایدار بودن این وضعیت وجود دارد. خصوصا در مورد نسخه‌ی ۱۰ دلاری بازی. «سوپر دیتا»‌ اخیرا پیش‌بینی خود از فروش بازی را تا حد زیادی کاهش داده  و حتی عنوان کرده است که قیمت بازی پس از تعطیلات کریسمس افت خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: