تل‌تیل باید شروع به ساخت یک بازی در دنیای «وست‌ورلد» کند

توسط سهیل نصیری در ۳۰ آذر ۱۳۹۵ , ۱۷:۳۰

فصل اول سریال زیبای «وست‌ورلد» (Westworld) به اتمام رسید. حال طرفداران به این فکر می‌کنند که داستان و اتفاقات فصل دوم چگونه خواهد بود. این بهترین زمانی است که استدیو بازی‌سازی تل‌تیل شروع به ساخت یک بازی در دنیای وست‌ورلد کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از لحاظ تجاری، تل‌تیل نباید نگران چیزی باشد زیرا آن‌ها در جریان ساخت عنوان «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) با شبکه‌ی HBO قرارداد بسته‌اند. البته مطمئناً این استدیو به فکر ساخت عنوانی برای وست‌ورلد افتاده است اما ممکن است که عوامل یا مشکلات دیگری باعث شده باشد تا خبری در این مورد از سوی آن‌ها منتشر نشود.

تل‌تیل با ساخت عناوین مختلف اقتباسی، توانایی خود را به ما اثبات کرده است، عناوینی مانند «مردگان متحرک» (The Walking Dead) یا Borderlands و با محتوایی که کاملاً توسط خودشان ساخته شده است، به وجود آوردند. آن‌ها در این راه بسیار موفق عمل کرده‌اند و بازی‌های بسیار خوب و با روایت داستان زیبا تولید کرده‌اند. پس مطمئناً باز هم می‌توانند این کارها را با دنیای وست‌ورلد انجام دهد و آثاری زیبا خلق کنند.

سال‌های زیادی در پس تاریخچه‌ی ساخت پارک وست‌ورلد وجود دارد. بازی تل‌تیل می‌تواند در هرجایی در این ۳۰ سالی که درباره‌ی آن می‌دانیم قرار بگیرد. هم‌چنین تل‌تیل نیاز نیست که نگران صداپیشگان بازی باشد؛ زیرا «آنتونی هاپکینز»، بازیگر نقش دکتر فورد، ممکن است مشغول کار دیگری باشد و «ایوان ریچل‌وود» (Evan Rachel Wood)، بازیگر نقش دلوریس، نیز می‌تواند اصلن در جریان بازی نقشی نداشته باشد. البته اگر تل‌تیل بخواهد تا داستان بازی را با فیلم ارتباط دهد باید از چنین شخصیت‌هایی استفاده کند اما در غیراین‌صورت امری ضروری به نظر نمی‌رسد.

طبیعت پارک وست‌ورلد کاملاً با بازی‌های تل‌تیل تناسب دارد. بازیکن می‌تواند به دنیایی از روایت داستان‌های مختلف وارد شود و با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کند و انتخاب‌های خودش را داشته باشد. البته تل‌تیل می‌تواند با استفاده از هسته‌ی اصلی داستان وست‌ورلد، دنیای دیگری در بازی خلق کند. هرچند که باید منتظر اخبار بیشتری از تل‌تیل ماند و دید که آن‌ها چگونه عمل خواهند کرد. لازم به ذکر است که فصل سوم بازی مردگان متحرک امروز، یعنی سی‌ام آذر ماه، منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: