تصویری از پشت‌صحنه‌ی ساخت «آخرین ما ۲» منتشر شد

توسط سهیل نصیری در ۳۰ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

بازی «آخرین ما: قسمت دوم» یا همان «آخرین ما ۲» در رویداد Playstation Experience امسال با یک تریلر جنجال برانگیز به نمایش درآمد. اکثر طرفداران در پی فهمیدن داستان و این‌که بازی در چه مرحله‌ای از ساخت قرار دارد. حال «نیل دراکمن» (Neil Druckmann)، نویسنده و کارگردان بازی، تصویری از پشت‌صحنه‌ی ساخت آخرین ما ۲ منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دراکمن در حساب توییتر خودش این تصویر را از «اشلی جانسون» (Ashley Johnson)، بازیگر نقش «اِلی»، منتشر کرد که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

همان‌طور که میبینید این تصویر در اتاق موشن کپچر گرفته شده است و جانسون را نشان می‌دهد که چاقوی الی را در دست دارد و نشان می‌دهد که کار ضبط موشن کپچر بازی آغاز شده است.

در بازی آخرین ما ۲ شما در نقش الی بازی خواهید کرد همان‌طور که در بخشی از نسخه‌ی قبلی و محتوای‌دانلودی آن کنترل او را برعهده داشتید. حالا الی بزرگتر، داناتر و قوی‌تر از قبل شده است و می‌تواند به داحتی از خود دفاع کند. البته هنوز نمی‌دانیم که او می‌خواهد در برابر چه کسانی از خودش دفاع کند، زیرا داستان بازی به شدت توسط سازندگان محافظت می‌شود تا مبادا جزییات دیگری به صورت برنامه‌ریزی نشده فاش شود. جزییات بیشتری از تاریخ انتشار این بازی منتشر نشده است، زیرا بازی در ابتدای ساخت خود است و ممکن است که تا چند سال دیگر نیز ساخت بازی به اتمام نرسد؛ با حضور جانسون نیز در آخرین ما ۲ هرچه بیشتر می‌توان به این بازی امیدوار شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: