ویلیان والتون

اطلاعات جدید درباره فیلم «مقبره‌نورد» و شخصیت «ویلیان والتون»

توسط مسعود محمودپور در ۲۹ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

ساخت فیلم «مقبره‌نورد» (Tomb Raider) هنوز تکمیل نشده است اما می‌دانیم که شخصیت منفی فیلم را «والتون جاگینز» (Walton Goggins) بازی خواهد کرد. بازیگری که با بازی در فیلم‌های «تعدیل شده» Justified و «هشت نفرت انگیز» Hateful Eight به محبوبیت زیادی رسیده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«یاهو» از جاگینز درباره‌ی این پروژه سوال کرد و البته جواب هیجان‌انگیزی هم شنید. جاگینز گفت:

داستان فیلم خوب است. خیلی هم خوب است. درواقع برای من انگار مهاجمان «کشتی گمشده» (the Lost Ark) با یکی از رمان‌های پیروزمندانه‌ی «جوزف کونارد» (Joseph Conrad) با نام «جزیره‌ی افسانه‌ای» (Island Tale)، دیدار کرده‌اند. من همان ابتدا بازی در این نقش را قبول کردم.

آیا شخصیتی که من بازی می‌کنم، یک ویلیان است؟ بله، اما این تنها یک شرح ساده است. مطمئنا این یک شخصیت منفی است. من خیلی خوش‌ شانس هستم که می توانم چنین نقشی را بازی کنم. دلایل قابل توجهی پشت منفی بودن شخصیت هستند، دلایلی که نمی توانید حدس بزنید. او آدم بسیار پیچیده‌ای است و انگیزه‌های نابی دارد.

انتظار می‌رود فیلم مقبره‌نورد، با بازی «آلیشا ویکاندر» Alicia Vikander، دی یا بهمن ۲۰۱۸ منشر شود. این فیلم در پی نسخه‌ی «بازگشت مقبره‌نورد» (reboot Tomb Raider) ، که سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود، ساخته خواهد شد. در ضمن در این فیلم «لارا کرافت» (Lara Croft) جوان‌تر به جای «آنحلینا جولی» (Angelina Jolie)، ستار‌ه‌ی سری‌های قبلی، نقش آفرینی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: