ادامه‌ی فیلم‌های «گودزیلا» و Pacific Rim عنوان‌های خاص خود را دریافت کردند

توسط تارخ ترهنده در ۲۸ آذر ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

قسمت‌های جدید دو فیلم محبوب «گودزیلا» و Pacific Rim عنوان‌های جدیدی دریافت کردند که به‌ترتیب Godzilla: King of the Monsters  و Pacific Rim: Uprising هستند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

عناوین جدید فیلم‌ها در آخرین معرفی توسط شرکت Legendary Pictures مشخص شد. Legendary Pictures از مدیرعامل اجرایی جدید «تولید فیزیکی» پروژه‌های آینده خود یعنی Herbert W. Gaines رونمایی کرد (تولید فیزیکی فیلم یعنی بخشی که به مدیریت بودجه و روند پیشروی کارها براساس برنامه می‌پردازد).

ماه پیش بود که قسمت دوم Pacific Rim با عنوان Maelstorm شناخته می‌شد. این عنوان زمانی‌که John Boyega قسمتی از فیلم‌نامه را در صفحع اینستاگرام خود منتشر کرد برای مخاطب‌ها آشکار شد. قسمت دوم گودزیلا نیز تا پیش از این صرفا با نام گودزیلا ۲ شناخته می‌شد.

Pacific Rim: Uprising هم‌اکنون در استرالیا در حال فیلم‌برداری است و کارگردان آن نیز Steven S. DeKnight است؛ کسی که کارگردان سابق سریال Daredevil نیز بود. از ستاره‌های فیلم نیز می‌توان به Scott Eastwood، Zhang Jin، Cailee Spaeny، و  Jing Tian اشاره کرد. این فیلم در طی تولید خود با مشکلاتی روبرو شد که Guillermo Del Toro کارگردانی فیلم را به DeKnight سپرد و خودش به عنوان تهیه‌کننده ایفای نقش می‌کند.

در مورد گودزیلای جدید نیز باید بدانید که بدون کارگردان مانده و کارگردان سابق آن Gareth Edwards دیگر کاری با این اثر ندارد، و اخیرا آخرین کار وی یعنی Star Wars: Rouge one به روی پرده‌ها رفته است. شایعه شده بود که کارگردان فیلم Krampus یعنی Michael Doughtery قرار است کارگردانی گودزیلا ۲ را برعهده گیرد که وی هم‌اکنون کارگردان این اثر است و Zach Shields نیز به عنوان دستیار نویسنده ایفای نقش می‌کند.

Godzilla: King of the Monsters یکی از آثاری است که در دنیای سینمایی/ هیولایی Legendary Pictures نقش به‌سزایی دارد. Kung: Skull Island فیلم بعدی در این دنیای هیولایی است که فروردین ماه سال آینده اکران می‌شود و تا سه سال آینده نیز شاهد مبارزه گودزیلا و «کینگ کونگ» در یک فیلم خواهیم بود.

Pacific Rim: Uprising پنجم اسفند سال جاری و Godzilla: King of the Monsters دوم فروردین ماه سال آینده اکران می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “ادامه‌ی فیلم‌های «گودزیلا» و Pacific Rim عنوان‌های خاص خود را دریافت کردند”

  1. MOBIN.HP گفت:

    Pacific Rim با کارگردانی گیلرمو دل تورو فیلم چندان جالبی نبود چه برسه به این که کارگردان هم عوض شده. :11: :11: :11:

    ۰ ۰