منتظر فیلم Gotham City Sirens براساس شخصیت‌های منفی دنیای «بتمن» باشید

توسط تارخ ترهنده در ۲۸ آذر ۱۳۹۵ , ۰۰:۰۰

بعد از «جوخه انتحار»، کارگردان فیلم «دیوید آیر» و بازیگر نقش «هارلی کویین» یعنی «مارگو رُبی» در یک تیم قرار گرفتند تا روی فیلم جدید و اقتباسی از دنیای کمیک‌های DC کار کنند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

فیلم مذکور Gotham City Sirens نام دارد که براساس کمیکی با همین نام اقتباس می‌شود. شخصیت‌های اصلی فیلم نیز شخصیت منفی‌های مونث دنیای بتمن هستند که هارلی کویین، «زن گربه‌ای» و Poison Ivy هستند. بازیگر نقش هارلی کویین خود رُبی خواهد بود و هنوز بازیگران دو نقش دیگر به‌صورت رسمی تایید نشده‌اند و فقط شایعه شده که «مگان فاکس» برای ایفای نقش شخصیت Poison Ivy در نظر گرفته شده است.

دیوید آیر کارگردان فیلم جوخه انتحار و بازسازی «مکس دیوانه» نیز به عنوان کارگردان و تهیه کننده این فیلم ایفای نقش خواهد کرد. Geneva Robertson-Dworet فیلم‌نامه‌ نویس این اثر خواهد بود که در کارنامه‌ی خود آثاری چون سومین فیلم اقتباسی شرلوک هلمز که در درست تولید است و کار پروژه‌ی بازسازی فیلم Tomb Raider را دارد.

تاریخ اکران مشخصی برای Sirens مشخص نشده، اما براساس گزارش «هالیوود ریپورت»، تولید فیلم روند سریعی دارد. براساس گزارش سایت مذکور، قسمت دوم جوخه انتحار و فیلمی مستقل براساس شخصیت «ددشات» با هنرمندی «ویل اسمیت» نیز در دست کار هستند.

جوخه انتحار یا Suicide Squad با اینکه از طرف منتقدین و جمعی از مخاطب‌ها مورد استقبال قرار نگرفت، ولی با فروشی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در آمریکا کار خود را پایان داد که نسخه‌ی کامل و بلوری فیلم هم‌اکنون منتشر شده و در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: