معرفی محتوای جدید برای بازی «تاریک‌ترین محبس»

توسط پوریا حسینی در ۲۷ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

استودیو «رد هوک» (Red Hook Studios) اخیراً برای بازی «تاریک‌ترین محبس» (Darkest Dungeon) محتوای جدیدی را به نام  «دادگاه خونین» (The Crimson Court) معرفی کرده است؛ انتظار می‌رود این محتوا تا چند ماه آینده منتشر شود. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

هنوز جزئیات کاملی از محتوای دادگاه خونین توسط استودیو رد هوک منتشر نشده است، اما این استودیو پوستر جدیدی را از این محتوا منتشر کرده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد. علاوه بر آن، حضور کاراکتر‌های جدید (قابل بازی) در رده‌های مختلف تایید شده و دشمن جدیدی نیز به نام «فناتیک» (Fanatic) معرفی شده است.

«فناتیک» از رده‌ی «شکارچی خون‌آشام» (vampire hunter) است؛ او مانند Collector و Shambler ها موقعی که هر یک از افراد گروه شما با طلسم Crimson تماس پیدا کنند، سراغ گروه شما می‌آید! استودیو رد هوک در مورد قابلیت‌های فناتیک در دادگاه خونین توضیح می‌دهد:

فناتیک سعی دارد تا تک تک اعضای گروهتان را بسوزاند و هنگام سوزاندن آنها وِرد‌هایی را می‌خواند که باعث افزایش قدرتش می‌شود. از بین بردن چوب‌های او تنها عصبانیت‌اش را چند برابر می‌کند و باعث تقویت ضربات او می‌شود؛ بنابراین بهتر است راه دیگری برای شکست او پیدا کنید.

محتوای «دادگاه خونین» اوایل ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد. در ادامه پوستر منتشر شده را مشاهده خواهید کرد:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: