بازی Valkyria Revolution برای اکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود

توسط پوریا حسینی در ۲۶ آذر ۱۳۹۵ , ۱۰:۰۰

امروز شرکت «اَتلِس» (Atlus) اعلام کرد که بازی Valkyria Revolution علاوه بر پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا برای اکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار آن به صورت قطعی اعلام نشده اما مشخص شد که نسخه‌ی غربی آن در بهار سال آینده برای آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

در بازی Valkyria Revolution تغییرات قابل توجهی نسبت به قسمت‌های قبل ایجاد شده است. بازی کاملا در دنیایی متفاوت قرار دارد و سبک «مبارزه‌ی نوبتی» (turn-based combat) کاملا از بازی حذف شده است.

نسخه‌ی فیزیکی بازی تنها برای پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر می‌شود و برای پلی‌استیشن ویتا تنها نسخه‌ی دیجیتالی آن عرضه می‌شود. با توجه به انتشار قسمت اصلی بازی یعنی Valkyria Chronicles برای رایانه‌های شخصی، هنوز خبری از انتشار Valkyria Revolution برای این پلتفرم منتشر نشده است.

شرکت اتلس اعلام کرد که سیستم مبارزه‌ی بازی کاملا نوآورانه و ترکیبی از دو سبک «استراتژی تاکتیکی» و «مبارزه‌ی هم‌زمان» (real-time combat) است و سبک مبارزه‌ی نوبتی را به‌دلیل محدود کردن بازی برای مبارزات سریع و حملات متوالی، از بازی حذف کرده‌اند؛ هم‌چنین اسلحه‌ها را نیز می‌توان در بازی ارتقا داد.

وبلاگ پلی‌استیشن تاریخ انتشار بازی را برای بهار سال بعد اعلام کرده است، اما شایعات حول انتشار بازی در اردیبهشت ۱۳۹۶ می‌چرخد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: