برنامه‌های ۳۰ سالگی Final Fantasy به زودی مشخص می‌شوند

توسط سینا جعفری در ۲۵ آذر ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

اسکوئر انیکس اخیرا اعلام کرد که برنامه‌هایش را برای جشن ۳۰ سالگی فاینال فانتزی به زودی اعلام خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

در آخرین شماره‌ی مجله‌ی فامیستو، آقای شینجی هاشیموتو که مسئول برند فاینال فانتزی است تایید کرد که اولین مراسم یک بازی فرار می‌باشد که در قرار است در شهرهای توکیو، ناگویا، ساپورو، فوکویوکا و اوساکا برگزار شود. بازی‌های فرار موضوعاتی با رمز و راز هستند که در آن بازیکنان به مکانی در دنیای واقعی برده می‌شوند و از آن‌ها خواسته می‌شود تا تعدادی معما را حل کنند تا بتوانند از منطقه‌ی تعیین شده فرار کنند. بازی اسکوئر انیکس براساس فاینال فانتزی ۱۴ خواهد بود. هم‌چنین آقای هاشیموتو اعلام کرد که «چیزهایی هستند که هنوز معرفی نشده‌اند، پس لطفا منتظر آن‌ها باشید.»

در حال حاضر، اسکوئر انیکس تعدادی عنوان از سری فاینال فانتزی را در دست ساخت دارد. یکی از آن‌ها پروژه‌ی بازنگری (Remaster) فاینال فانتزی ۱۲ برای پلی‌استیشن ۴ است و دیگری هم بازسازی فاینال فانتزی ۷ است که طرفداران بسیاری دارد.

در ژانویه ۲۰۱۶ تهیه‌کننده‌ی اسکوئر انیکس یعنی آقای یوشینوری کیتاسه گفت که ۲۰۱۶ سالی برای آماده‌سازی باز‌سازی فاینال فانتزی ۷ است. احتمالا منظور او این بوده است که بازی هنوز مراحل بسیاری تا عرضه فاصله دارد و حتی ممکن است در سال ۲۰۱۷ عرضه نشود. هم‌چنین پیش‌تر گفته شده بود که بازسازی فاینال فانتزی ۷ به صورت اپیزودی عرضه خواهد شد. احتمالا در سال آینده اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری از روند ساخت فاینال فانتزی ۷ به‌دست خواهیم آورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: