بازی‌های جدید به لیست Backwards Compatibility اضافه شدند

توسط سینا جعفری در ۲۳ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت کنسول اکس‌باکس وان که تاثیر زیادی در فروش این دستگاه داشته است، قابلیت اجرای بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ توسط این دستگاه است. با اضافه شدن سه عنوان جدید،‌ لیست عناوین پشتیبانی شده حالا به عدد ۳۰۰ رسیده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که از تصویر مشخص است، عناوین جدید اضافه شده سه عنوان در سری بایوشاک هستند که شامل بایوشاک، بایوشاک ۲ و بایوشاک: بی‌کران می‌شوند. این سه عنوان، تعداد بازی‌های درون لیست را دقیقا به ۳۰۰ رساندند.

این ۳۰۰ بازی از سبک‌ها و شکل‌های مختلف هستند. از عناوین مستقل تا عناوین پرهزینه مثل بایوشاک. قطعا هنوز عناوین دیگری هم در لیست انتظار طرفداران قرار دارند که از آن‌ها می‌توان به ندای وظیفه: عملیات سری ۲ اشاره کرد، اما مایکروسافت نشان داده که به خواسته‌ی طرفداران در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ می‌دهد. دو بازی سرخ‌پوست مرده: رستگاری و ندای وظیفه: عملیات سری ۱ در صدر درخواست‌ها بودند که هردو در چندماه گذشته به لیست عناوین پشتیبانی شده اضافه شدند.

بایوشاک از بزرگ‌ترین عناوین اضافه شده است. هم‌چنین اضافه شدن همه عناوین سری در یک روز حرکت بسیار بزرگی محسوب می‌شود. هر نسخه موافقان و مخالفان خاص خودش را دارد، پس این بسیار خوب است که همه عناوین بر روی اکس‌باکس وان قابل بازی هستند و قطعا همه‌ی سلیقه‌ها راضی خواهند بود.

برای بازی کردن هرکدام از عناوین بر روی سخت‌افزار جدید، باید دیسک آن را درون دستگاه قرار دهید یا اگر خرید دیجیتالی داشته باشید، بازی را بر روی کنسول خود دانلود کنید. البته اگر نسخه‌ی دیسک را در اختیار دارید، باید حتما دیسک هم داخل دستگاه باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: