جزییاتی جدید از Halo Wars 2 از طریق ESRB مشخص شدند

توسط سینا جعفری در ۲۲ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

سیستم درجه‌بندی سنی آمریکا (ESRB) عنوان هیلو وارز ۲ را درجه‌بندی سنی کرده است. همانند عناوین دیگر، جزییاتی از بازی منتشر شده است که در ادامه در دنیای بازی می‌خوانید.

در ابتدا باید بگوییم که هیلو وارز ۲ درجه‌ی سنی T (مناسب برای افراد ۱۳ سال به بالا) را دریافت کرده است. در توصیف محتوای بازی آمده است:« خون ملایم، کلام ملایم (نه‌چندان بی‌ادبانه)، خشونت.» هم‌چنین در خلاصه‌ی رده‌بندی آمده است:« این یک بازی استراتژی هم‌زمان است که در آن بازیکنان واحد‌های نظامی را می‌سازند و آن‌ها را در راستای شکست دادن دشمنان و کامل کردن ماموریت‌ها هدایت می‌کنند. از زاویه‌ی دید ۳/۴ بالای سر، بازیکنان منابع را دریافت و مدیریت می‌کنند تا واحد های نظامی (به طور مثال پیاده‌نظام و وسایل نقلیه‌ی تجهیز‌شده) را تقویت کنید و حرکت دهید. درگیری‌ها با تیراندازی واقع‌گرایانه، انفجار و ناله‌های درد نشان داده شده است. یک صحنه‌ی سینمایی به صورت مختصر پاشیدن خون از یک زخم چاقو را به تصویر می‌کشد. صحنه‌ی دیگری زخم‌های خونی روی صورت یک سرباز را نشان می‌دهد. تعداد زیادی از صحنه‌های سینمایی تیراندازی یا چاقو زدن سربازان به نیرو‌های بیگانه را نمایش می‌دهد. کلمات b*tch و a*s در مکالمات شنیده می‌شوند.»

هیلو وارز ۲ برای مدت زیادی در دست ساخت بوده است و به عنوان دنباله‌ای برای نسخه‌ی اول که در سال ۲۰۰۹ عرضه شد، عمل می‌کند. با وجود این‌که سری بازی هیلو به عنوان یک بازی اکشن اول شخص شناخته می‌شود، بازی اول عمل‌کرد بسیار خوبی داشت؛ حتی با در نظر گرفتن این‌که عناوین استراتژی روی کنسول‌ها خیلی مرسوم نیستند.

نسخه‌ی اول در انحصار اکس‌باکس ۳۶۰ بود، اما این‌بار، دنباله برای رایانه‌های ویندوز ۱۰ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. هر دو شرکت کریتیو اسمبلی و ۳۴۳ بر روی بازی کار‌ می‌کنند. ساخت بازی از سال ۲۰۱۴ آغاز شده و تاریخ عرضه‌ی بازی هم ۳ اسفند است.

از لحاظ داستانی، بازی تقریبا ۳۰ سال بعد از نسخه‌ی قبل اتفاق می‌افتد و هم‌چنین چندسال بعد از هیلو ۵: محافظان خواهد بود. انتظار دیدن شخصیت‌های اصلی را در این بازی نداشته باشید؛ چون آن‌ها فقط در نسخه‌های اصلی حضور خواهند داشت.

به‌هرحال، آیا شما منتظر هیلو وارز ۲ هستید یا از این عنوان عبور می‌کنید تا به هیلو ۶ برسید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: