تماشا کنید: در «قانون مورفی»، با کشتن بقیه بزرگ‌تر شوید

توسط پارسا پژوهنده در ۲۲ آذر ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

در بازی شوتر اول شخص «قانون مورفی» (Morphie’s Law)، با کشتن هر نفر از اعضای دشمن، بزرگ‌تر شوید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سازندگان بازی‌های شوتر چندنفره معمولا ایده‌هایی برای برقراری تعادل در بازی خود دارند. شرکت Cosmoscope، سازنده‌ی بازی قانون مورفی، ایده‌ای دارد که این بازی را از بازی‌های مشابه بسیار متفاوت می‌کند. در این بازی با شلیک به اعضای بدن یک حریف، حجم آن قسمت از بدن حریف به همان قسمت بدن شما منتقل می‌شود؛ برای مثال با شلیک به سر حریف، سر شما بزرگ‌تر و سر حریف کوچک‌تر می‌شود. به همین دلیل افراد ماهر بزرگ‌تر شده اما شلیک به آنان راحت‌تر خواهد شد؛ در حالی که شلیک به افرادی با مهارت کم‌تر که کوچک‌تر هستند سخت‌تر بوده و به مهارت بیشتری نیازمند است. سازندگان در فیس‌بوک در توضیح بازی گفتند:

به همین دلیل افراد ماهر با افراد تازه‌کار بازی خواهند کرد و هر دو گروه از بازی لذت خواهند برد. مهارت شما توسط نسبت کشتن/کشته‌شدن مشخص نمی‌شود؛ بلکه توسط سایز بدنتان مشخص می‌شود.

البته سیستم مورف فقط برای برقراری تعادل در بازی استفاده نخواهد شد؛ قسمت‌های بدن با سایز متفاوت بر روی مهارت شخصیت شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. افرادی با پای بزرگ‌تر خواهند توانست پرش‌های بلندتری را انجام داده و به مناطق بلند دست پیدا کنند؛ افراد کوچک نیز خواهند توانست در مکان‌های کوچک پنهان شوند. شما برای موفقیت در بازی باید با اندازه و محیط خود انطباق پیدا کنید.

این بازی در دست ساخت است و هنوز در مرحله دریافت «چراغ سبز» استیم قرار دارد، اما با توجه به تریلر بازی به نظر می‌رسد این بازی بتواند چراغ سبز را دریافت کند. در ادامه می‌توانید تریلر نسخه‌ی آلفای این بازی را تماشا کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/LlukG/vt/frame[/aparat]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: