ندای وظیفه: جنگاوری مدرن

تماشا کنید: تریلر به‌روزرسانی ماه دسامبر برای ریمستر «جنگاوری مدرن» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲۱ آذر ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

شرکت اکتیویژن در کنار عرضه بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت»، ریمستر «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن» را نیز منتشر کرد که اتفاق بسیار خوبی برای طرفداران قدیمی این مجموعه محسوب می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

حال و با گذشت بیش از یک ماه از عرضه رسمی ریمستر جنگاوری مدرن، شرکت اکتیویژن که وظیفه نشر این بازی را برعهده داشته، جزئیات جدیدی از به‌روزرسانی ماه دسامبر این بازی را به‌همراه تریلری از آن منتشر کرده است. با توجه به اطلاعات موجود، این به‌روزرسانی تعدادی از نقشه‌های کلاسیک را به بازی اضافه خواهد کرد که این نقشه‌ها Strike، Pipeline، Showdown، Bloc، Wet Work و Countdown خواهند بود. البته در کنار این موارد، نقشه‌ی Winter Crash که با فضایی متناسب با تعطیلات طراحی شده نیز به بازی اضافه می‌شود.

در کنار اضافه شدن نقشه‌ها، دو مد Gun Game و Hardpoint نیز با نصب این به‌روزرسانی برای کاربران در دسترس قرار خواهند گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این به‌روزرسانی را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/mDfYz/vt/frame[/aparat]

در پایان لازم به ذکر است که به‌روزرسانی ماه دسامبر در تاریخ بیست‌وسوم آذرماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: