Call of Duty Infinite Warfare Trailer Shows O

«جنگاوری بی‌نهایت» سقوطی آزاد را در بازار آمریکا تجربه می‌کند

توسط سورنا رضایی در ۲۰ آذر ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

با توجه به اطلاعاتی که به‌تازگی از سوی شرکت NPD منتشر شده، میزان فروش فیزیکی بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» در ماه نوامبر در مقایسه با نسخه پیشین این مجموعه افت فاحشی داشته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت NPD گزارش ماهانه خود را برای سرمایه‌گذاران منتشر کرد که در این بین، آقای «داگ کرویتز» به عنوان یکی از تحلیل‌گران پیرامون فروش فیزیکی جنگاوری بی‌نهایت نوشت:

تعداد واحد فروش‌ رفته از این بازی ۱۷ درصد پایین‌تر از انتظارات ما بود، همچنین در فروش سال به سال نیز ۵۰ درصد افت در فروش را شاهد بوده‌ایم.

همچنین وب‌سایت CBNC به نقل از یکی از منابع خود اعلام کرد که با توجه به آمارها و داده‌های شرکت NPD، فروش فیزیکی جنگاوری بی‌نهایت در ماه نوامبر در مقایسه با «ماموریت سری ۳» پنجاه‌ویک درصد کاهش داشته است.

البته باید به دو مورد توجه کرد. نخست اینکه این آمارها تنها مربوط به فروش فیزیکی بازی شده و به طور حتم وضعیت برای فروش دیجیتالی بازی متفاوت است. دومین مورد نیز قیمت بالای نسخه «ویژه» (Special Edition) است که قطعاً در کاهش این آمار سهم بسزایی داشته است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«جنگاوری بی‌نهایت» سقوطی آزاد را در بازار آمریکا تجربه می‌کند”

  1. nate_drake911 گفت:

    این اتفاق چندان دور از ذهنم نبود چون اکثر بازخوردا نسبت به بازی منفی بودن و نباید فروش بالایی از بازی رو انتظار داشته باشن :11:

    ۰ ۰