«فاینال فانتزی ۱۵» و NieR: Automata محتوای مشترکی خواهند داشت

توسط سهیل نصیری در ۱۹ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

«اسکوئر انیکس» به تازگی بازی «فاینال فانتزی ۱۵» (Final Fantasy XV) را منتشر کرد و سال بعد نیز بازی دیگر خود یعنی NieR: Automata را منتشر خواهد کرد. مطمئناً طرفداران این عناوین و بازی‌های نقش‌آفرینی در این زمان بدون بازی نخواهند ماند. حال این شرکت اعلام کرده است که این دو بازی محتواهای مشترکی خواهند داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با این‌که جزییات بیشتری از این محتواهای مشترک منتشر نشده است اما می‌دانیم که اسلحه‌های موجود در فاینال فانتزی ۱۵ در NieR: Automata نیز قابل استفاده خواهند بود. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهد می‌کنید، موتور شمشیر «نوکتیس» (Noctis) توسط ۲B، پروتاگونیست NieR: Automata، قابل استفاده است. هم‌چنین اسکوئر انیکس برنامه‌ای برای قابل استفاده بودن اسلحه‌های فاینال فانتزی ۱۵ نیز در این بازی دارد اما جزییات آن نیز هنوز نامعلوم است.

لازم به ذکر است که بازی فاینال فانتزی ۱۵ هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان دردسترس است و NieR: Automata نیز در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«فاینال فانتزی ۱۵» و NieR: Automata محتوای مشترکی خواهند داشت”

  1. بازی مکانیک ها و احتمالا داستان خوبی داره ولی یه کم خالی به نظر میاد و کم کار شده. امیدوارم دشمنا و مبارزاتشون به قدر کافی چالشی یا اغنا کننده باشن که این مسئله صدمه زننده نشه. یا بهتر اینکه من اشتباه کنم!

    ۰ ۰