راهنمای حل کردن معمای انگشت مصنوعی در دمو Resident Evil 7

توسط Rzht در ۱۹ آذر ۱۳۹۵ , ۱۳:۴۲

همانطور که اطلاع دارید شرکت کپکام طی مراسم PlayStation Experience 2016 بروزرسانی جدیدی را برای دموی عنوان Resident Evil 7 biohazrad منتشر کرد تا به کار این دمو پایان دهد. پیشروی در دمو کار سر راستی است و تقریبا خیلی راحت می‌توان به پایان‌های مختلف آن دست پیدا کرد. اما در این میان آیتمی در بازی وجود داشت که از روز اول عرضه دمو تا انتشار آخرین بروزرسانی آن سرنوشت نامشخصی داشت، یعنی آیتم انگشت و دست مصنوعی.

حل کردن این معما مستلزم پیروی از قواعد خاصی است و بعید بنظر می‌رسد شخصی بتواند به تنهایی از عهده آن بربیاید. به همین مناسبت ویدئوی راهنمایی را برای شما فراهم کردیم تا بتوانید معمای انگشت را حل کنید و به پاداش خود برسید. شایان ذکر است که حل کردن این معما حتی با راهنمای ویدئویی هم ممکن است اندکی اذیت کننده باشد، بنابراین اگر می‌خواهید از شر این انگشت کذایی خلاص شوید باید کمی صبور باشید.

نکته مهم: در قسمتی که نوار ویدیویی (VHS) را بازی می‌کنید مطمئن شوید که حداقل یک بار روح را می‌بینید. اگه نوار ویدئو به اتمام رسید و نتوانستید روح را ببینید، وحشت نکنید! آنقدر ویدئو را تکرار کنید تا بالاخره یک بار روح را شکار کنید. روح فقط در ۷ نقطه از خانه ظاهر می‌شود و دیدنش کاملا اتفاقی است.

قسمت مبارزات و شلیک با اسلحه در ویدئو ارتباطی با حل کردن معما ندارد، پس می‌توانید این قسمت‌ها را نادیده بگیرید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “راهنمای حل کردن معمای انگشت مصنوعی در دمو Resident Evil 7”

  1. AA GAMER گفت:

    یکم نظرم در رابطه با این سایلنت هیلز ۲ پارت ۲ عوض شده و شاید بتونه بازی ترسناک خوبی بشه ولی هیچ وقت اویل خوبی نمیشه :۲۴:

    ۰ ۰