Monitor’s Bounty

«هیلو ۵» از این هفته با ویژگی‌های جدید به رایانه‌های شخص می‌آید

توسط مسعود محمودپور در ۱۸ آذر ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

«هیلو ۵» (Halo 5) با انبوهی از ویژگی‌های جدید برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هیلو ۵ با آپدیت‌ جدیدی که شامل ویژگی Monitor’s Bounty است، سنت آپدیت‌های بزرگ و رایگان خود را حفظ می‌کند. این آپدیت امروز منتشر خواهد شد.

Monitor’s Bounty بزرگ‌ترین آپدیت Forge است که فرانچایز هیلو تا کنون به خود دیده است. این تمام موضوع نیست و ویژگی‌های جدید دیگری هم هستند که در این آپدیت به بازی اضافه خواهند شد. آپدیتی که به گقته‌ی ۳۴۳ Industries آنقدر ویژگی‌های جدید دارد که آن‌ها مجبورند آن را در دو قسمت منتشر کنند.

اخبار امروز حاکی از آن بودند که یک مرورگر مخصوص برای هیلو ۵ منتشر خواهد شد. این ویژگی برای ویندوز ۱۰ هم عرضه خواهد شد و کاربران می‌توانند از آن لذت ببرند. یعنی شما از این پس می‌توانید هیلو ۵ را با رسیدن Forge و Arena به صورت کاملا رایگان روی ویندوز ۱۰ اجرا کنید. تنها مشکل این است که ویژگی matchmaking (انتخاب حریف توسط بازی) برای ویندوز ۱۰ وجود ندارد.

در آپدیت جدید کاربران می‌توانند به کمک بسته‌های خاص و طلایی REQ به یکدیگر هدیه دهند. برای اینکه کاربران با این موضوع بیش‌تر آشنا شوند، به همه‌ی آن‌ها یک بسته‌ی رایگان داده می‌شود. نمی‌توانید از این بسته برای خود استفاده کنید و حتما باید آن‌ را به کسی هدیه دهید. برای بدست آوردن بسته‌های REQ هدیه، باید حداقل «اسپارتان از رتبه‌ی پنجم» (Spartan Rank 5)باشید. این بسته‌ها فقط با پول قابل خریداری هستند.

عکس زیر REQهای جدید و ویژگی Monitor’s Bounty را نمایش می‌دهد

Monitor’s Bounty

امروز منتظر آپدیتی از ویژگی‌های Monitor’s Bounty باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: