احتمال انتشار سه‌گانه بازی‌های «ارواح تاریک» برای «نینتندو سوییچ» وجود دارد

توسط تارخ ترهنده در ۱۸ آذر ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

استودیو From Software قرار است که به‌زودی طرفداران «نینتندو» و مجموعه بازی‌های ارواح تاریک را حسابی خوشحال کند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

براساس گزارش جدیدی از Let’s Play Video Games، استودیو From Software موفق شده تا نسخه‌ای از سومین ارواح تاریک را روی کنسول سوییچ اجرا کند. From Software در لیست استودیوهای Third-Party که از سوییچ حمایت خواهند کرد نیز حاضر است و هنگام معرفی سوییچ، همه فکر می‌کردند که این پشتیبانی قرار است برای عناوین آینده این استودیو به اجرا در آید.

در گزارش آمده که عوامل استودیو موفق شده‌اند تا بازی را در سطح قابل قبولی روی کنسول اجرا کنند؛ البته جزییاتی از فریم ریت این اجرا از بازی و دیگر جزییات منتشر نشده و به این معنی نیست که پورت بازی روی سوییچ یک پورت خوب خواهد بود؛ بلکه تا الان استودیو موفق به انجام اجرای بازی شده‌ است و بیشتر دارند در رابطه با آن بحث می‌کنند.

بخش کوچکی از استودیو برای چند ماه مشغول کار بر روی پورت مذکور هستند، و استودیو به انتشار سه‌گانه بازی‌ها با بسته‌های الحاقی آنها نیز فکر می‌کند و ابتدا باید به‌صرفه بودن مالی این مهم مشخص شود تا سه‌گانه بازی‌های ارواح تاریک را روی نینتندو سوییچ نیز ببینیم.

From Software منتظر اطلاعات حراج بازی‌ها در آینده روی کنسول سوییچ است تا انتشار مجموعه سه‌گانه را رسما تایید کند؛ البته براساس گزارش قرار است که مجموعه سه‌گانه بازی‌های ارواح تاریک قرار است برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شود و این یعنی که در آینده نه چندان دور، مجموعه بازی‌های ارواح تاریک برای تمامی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی معرفی می‌شود.

 

 

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “احتمال انتشار سه‌گانه بازی‌های «ارواح تاریک» برای «نینتندو سوییچ» وجود دارد”

  1. تشکر
    خیلی عالی میشه اگر بتونیم دارک سولز را هر جایی که خواستیم بازی کنیم. :۱۵:

    ۰ ۰
  2. حرکت خوبیست با اینکه مطمئن نیستم به خوبی بکشه شماره ی سوم رو. در اجرای اسکایریمم با افت کیفیت قابل توجهی روبه رو بود. ولی مهمتر از الان بعدائه. برای وی یو هم نینجا گایدن و تکن و مس افکت و بتمن و ریمن و اسسینز کرید و … اومدن اون اول.

    ۰ ۰