PSX ۲۰۱۶ | تماشا کنید: «آخرین ما ۲» معرفی شد

توسط نیما امامی در ۱۳ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۱۱

«شاون لیدن» (Shawn Layden) بر روی صحنه می‌رود، بعد از چند تپق و در حالی که مراسم دارد از دستش در می‌رود می‌گوید که یک چیز دیگر در چنته دارند؛ همان One more thing معروف. بینندگان مراسم بدون اطلاع از چیزی هورا کشیده و به تماشای تریلری که پخش شد می‌نشینند؛ یک جنگل ساکت که بر روی درختش خراشی افتاده، یک ماشین متروک و خراب شده -نفس‌ها در سینه حبس می‌شود- و ناگهان نماد Fireflies… همه‌ی بازی‌بازان جهان در بهت فرو می‌روند، یعنی این «آخرین ما» (The Last of Us) دو خواهد بود؟

صحنه سیاه می‌شود و لوگوی «ناتی داگ» بر صحنه نمایش داده می‌شود، صدای جیغ حاضران به گوش می‌رسد، دستی لرزان که با تقلا آرام شده و بر روی گیتار آرام می‌گیرد، نوای موسیقی و صدای یک دختر… «الی» (Ellie)! اشک از چشمانمان جاری شده و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم؛ این یقینا آخرین مای بعدی است، الی عزیز برگشته، اما خسته و زخم‌خورده. صحنه عوض شده و تفنگی در دستان یک مرد را نشان می‌دهد که به سمت صدا می‌رود، آدم‌هایی غرق در خون به چشم می‌خورند و دوربین عقب می‌رود، «جوئل» (Joel) در برابر دیدگانمان هست! اوج هیجان و صدای جوئل که ما را محو خود می‌کند؛ الی به دوربین، به ما نگاه کرده و از حس انتقامش می‌گوید و ما مبهوت می‌مانیم. صفحه سیاه می‌شود و نام The Last of Us Part II دوباره اشک را بر صورتمان جاری می‌کند؛ بله، آخرین ما ۲ در دست ساخت است. یکی از شاهکارهای تاریخ قرار است ادامه یابد تا ما عشق را دوباره تجربه کنیم؛ ناتی داگ آمده تا ما را باز کیش و مات هنر خود کند.

هنوز هیچ اطلاعی از بازی در دست نیست، لیدن هم گفت که عنوان در ابتدایی‌ترین مراحل ساختش قرار دارد ولی همین که می‌دانیم قرار است آخرین ما ادامه داده شود برای‌مان کافی است. در حالی که دستانم همچنان از شدت هیجان می‌لرزد برایتان مطلب را نوشتم و دعوتتان می‌کنم تا این تریلر زیبا را مشاهده کرده و مانند ما محو شوید:

دیدگاه
۱۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

11 Replies to “PSX ۲۰۱۶ | تماشا کنید: «آخرین ما ۲» معرفی شد”

 1. وای ما هم داریم میلرزیم از شدت هیجان و استرس واقعا که محشر بود اصن نمیتونم صب کنم خدا صبر بده فقط واقعا باعث افتخارمه که فن سونی ام

  ۳ ۰
 2. Meysam.B گفت:

  تورو خدا کمتر کامنت بزارید تعدادشون سرسام آوره.

  ۲ ۲
 3. The Last Son گفت:

  از یه جهاتی خیلی خوش حال شدم از یه جهاتی هم یکم ناراحت شدم . ولی در کل خیلی خبر هیجان انگیزی بود

  ۱ ۰
 4. iman imani گفت:

  ایوللللللللللللللللللللللللللللللل خدایی بعد از شنیدن همچین خبری واقعا جون گرفتم الی جوئل در کنار هم یا حس انتقام الی چی میتونه باشه از کی میخاد انتقام بگیره بیا منتظرتم اینم رو گراندد میرم تا اخرش خخخ :ps: :ps: :ps: :ps:

  ۳ ۰
 5. Frozen Snow گفت:

  میریم ک ps4 بخریم :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵:

  ۳ ۰
 6. AA GAMER گفت:

  hollllllllllllllyyyyyyyyyyy !!!! دعام مستجاب شد. :lol: یه لحظه فرض کن نسبت لست۱ به لست ۲ مثل نسبت آنچارتد یک به دو باشه اگه این شکلی باشه خودم میرم همین یارو که عکس پروفایلم هست رو با تک تک اعضای سنا رو دعوت می کنم و به همشون شام میدم :lol: :lol:
  سال ۲۰۱۸ هم یه غولیه واسه خودش با هنرنمایی مرگ تابنده و آخرین شاهکار ۲

  ۳ ۰
 7. Meraj Fathi گفت:

  شرط میبندم آخرین ما ۳ گانه خواهد بود :lol: البته خب بدیهی بود که نسخه ی دومش میاد بعد از موفقیت نسخه ی اول

  ۲ ۰
 8. 20master گفت:

  خدای من دارم خواب میبینم؟ :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵:

  ۲ ۰
 9. پارسا گفت:

  نمیدونم خوشحال باشم یا نه
  ولی خوشحالم! ولی مخالف… ولی خب شکه شدم یه جورایی :۲۳:
  ببینیم چی میشه گیمپلی با الی

  ۱ ۱
 10. جوئل مرده!!! الان داشتم یه تئوری میخوندم میگن تو لست ۲ گروه fireflies جوئل رو به خاطر کاری که تو قسمت اول باهاشون کرده کشتنش اون لحظه ای هم که جوئل از در میاد تو توجه کنید از روشنایی میاد تو قسمت ۲ الی توهم میزنه که جوئل زندس اونجایی هم که میگه میکشمشون fireflies رو میگه :'(
  :ps: :15:

  ۳ ۰
 11. gamer girl گفت:

  فن سونی نیستم اما الی دوست دارم :۱۵:

  ۱ ۰