انتشار سیزن‌ پس جدید برای Rainbow Six Siege

توسط پوریا حسینی در ۱۲ آذر ۱۳۹۵ , ۰۹:۰۰

دو روز پیش، سیزن‌ پس جدیدی برای بازی Rainbow Six Siege منتشر شد و به عنوان جایگزین برای سیزن‌ پس اصلی  در فروشگاه‌ها قرار گرفت. سیزن پس جدید Year 2 Pass نام دارد و شامل محتویات جدیدی است که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت؛ با دنیای‌بازی همراه باشید.

سیزن پس جدید، هشت «اُپراتور» (Operator) جدید را معرفی کرده است که بعضی از آنها از واحد‌های ضد تروریستی هستند. هم‌چنین چهار نقشه‌ی جدید از هنگ‌کنگ، کره‌ی جنوبی، لهستان و اسپانیا در سیزن‌پس جدید معرفی شده است. دو اُپراتور اول، دو ماه دیگر به همراه نقشه‌ی جدید منتشر می‌شوند و بقیه آنها در فصل‌های بعدی منتشر خواهند شد. در تصویر زیر اطلاعات تکمیلی از محتویات Year 2 Pass توسط یوبی‌سافت منتشر شده است:

rainbow

با توجه به اطلاعات منتشر شده در تصویر بالا، زمان‌بندی انتشار محتویات جدید مانند سیزن پس قبلی است و در چهار فصل متوالی در طول یک سال منتشر خواهد شد.

مهم‌ترین مزیتی که سیزن‌پس دارد، این است که تمام محتویاتی که قرار است در طول سال منتشر شوند را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در غیر این‌صورت باید محتویات اضافی را به صورت جداگانه در بازی خریداری کنید. باتوجه به انتشار سیزن پس جدید و حذف سیزن پس قبلی، این سوال پیش می‌آید که کاربرانی که تازه بازی را خریداری کرده‌اند چطور می‌توانند به سیزن پس قبلی دسترسی پیدا کنند؟ (بدون اینکه محتویات را به‌صورت جداگانه خریداری کنند).

محتویات سیزن پس اصلی در Year 2 Pass وجود نخواهد داشت. یوبی‌سافت بسته‌ی جدیدی را به نام Legacy Operator Bundle منتشر کرده است که شامل تمام اُپراتور‌های سیزن پس اصلی است و قیمت آن ۲۰ دلار است. هم‌چنین یوبی‌سافت دو «نسخه‌ی طلایی» (Gold Edition) و «نسخه‌ی کامل» (Complete Edition) را نیز معرفی کرده است. نسخه‌ی گلد شامل بازی اصلی و سیزن‌پس جدید است. نسخه‌ی کامل شامل تمام محتویات منتشر شده اعم از سیزن پس اصلی و جدید است.

3163582-s2

                      3163583-s3    3163584-s4

نسخه‌ی طلایی به قیمت ۸۰ دلار برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است و قرار است ۱۶ آذر برای اکس‌باکس وان منتشر شود. هم‌چنین نسخه‌ی کامل برای رایانه‌های شخصی به قیمت ۱۰۰ دلار منتشر شده است. هنوز تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل برای پلی‌استیشن ۴ مشخص نشده است، اما برای اکس‌باکس وان همزمان با نسخه‌ی طلایی منتشر خواهد شد.

دو ماه بعد قرار است اطلاعات جدیدی از محتویات Year 2 Pass در رویدادی خصوصی‌ برای طرفداران بازی منتشر شود. این رویداد در بازه‌ی ۱۳-۱۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: