عنوان Horizon: Zero Dawn در استرالیا درجه‌بندی سنی شد

توسط سینا جعفری در ۹ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ «افق: آغاز سپیده‌دم» در کشور استرالیا درجه‌بندی سنی شد. این نشانه‌ی خوبی است و به ما می‌گوید که بازی به تکمیل شدن بسیار نزدیک است؛ پس به احتمال قوی تاخیری در کار نخواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سازمان رده‌بندی سنی استرالیا بازی افق را برای گروه سنی بالای ۱۷ سال مناسب دانسته است. در توضیح کوتاه ارائه شده در مورد بازی آمده است:« موضوعات علمی-تخیلی و خشونت.» بازی اشاره‌های متعادلی به خشونت و موضوعات مختلف خواهد داشت. بازی هم‌چنین اشارات ملایمی به زبان خواهد داشت. هیچ اشاره‌ای به استفاده از مواد مخدر، برهنگی و روابط جنسی نشده است.

افق: آغاز سپیده‌دم عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ است که توسط استودیو گوریلا گیمز ساخته می‌شود. این استودیو بیشتر برای ساخت سری بازی کیل‌زون شناخته می‌شود، اما افق قدم بزرگی برای فاصله گرفتن با ساخته‌های قبلی آن‌هاست.

این عنوان هنگام معرفی در گردهمایی E3 در سال ۲۰۱۵ همگان را به وجد آورد. آن نمایش صحنه‌هایی از گیم‌پلی را در خود داشت و از همان زمان افراد زیادی برای انتشار آن لحظه‌شماری می‌کنند. بازی در ابتدا برای عرضه در پاییز ۲۰۱۶ برنامه‌ریزی شده بود، اما حالا قرار است که در اوایل ۲۰۱۷ منتشر شود. البته این تاخیر احتمالا ارزشش را دارد، زیرا بازی در زمان عرضه از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد. این به آن معناست که بازی با وضوح ۴K و فناوری اچ‌دی‌آر قابل بازی است.

افق: آغاز سپیده‌دم در تاریخ ۱۰ اسفند منتشر خواهد شد. دنیای بازی پیش‌نمایشی از این عنوان داشت که می‌توانید از این لینک آن را مطالعه کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “عنوان Horizon: Zero Dawn در استرالیا درجه‌بندی سنی شد”

  1. 20master گفت:

    this game is real art :*:
    تعداد دفعات دیدن تریلر و گیمپلی این بازی در e3 از دستم در رفته، اونجاش که از کنار رباتهایی که به اصطلاح شبیه دیپلودوکوسها هستند رد میشه، واقعا قدرت این بازی رو به رخ میکشه :۱۵:

    ۰ ۰