شایعه:۴ Marvel vs. Capcom در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد

توسط سینا جعفری در ۹ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

به نظر می‌رسد که شایعات در مورد عنوان «مارول در مقابل کپکام ۴» درست باشند. این خبر توسط چندین منبع به سایت پالیگان رسیده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به گفته‌ی سایت پالیگان، این افراد اعلام کرده‌اند که عنوان مارول در مقابل کپکام ۴ در مراسم تجربه‌ی پلی استیشن رونمایی خواهد شد. به طور دقیق‌تر، این عنوان در طول مسابقه‌ی کپکام کاپ ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد. در این مسابقه، بازیکنان مهارت خود را در بازی کردن مبارز خیابانی ۵ به چالش می‌کشند. نیاز به توضیح نیست که هر دو عنوان اشاره شده در سبک مبارزه‌ای هستند.

این شایعات از زمانی آغاز شد که تصاویر تبلیغاتی این عنوان راهشان را به فضای مجازی پیدا کردند. در چند روز گذشته در مورد صحت تصاویر منتشر شده شک و تردید وجود داشت، اما تایید چندین منبع به طور هم‌زمان کمی شرایط را عوض کرده است. از تصویر بالا نیز به عنوان لوگوی بازی یاد شده است.

مدت زیادی از زمان عرضه‌ی مارول در مقابل کپکام ۳ در سال ۲۰۱۱ می‌گذرد. با توجه به محبوب شدن شخصیت‌های مارول از طریق فیلم‌های منتشر شده، نسخه‌ی چهارم این عنوان می‌تواند فروش بسیار خوبی داشته باشد. کپکام حتی می‌تواند به شخصیت‌های بیشتری از دنیای مارول دسترسی داشته باشد، چون شرایط امتیاز حقوقی بازی‌ها با دنیای فیلم‌ها متفاوت است. در دنیای بازی‌ها، ما می‌توانیم شاهد حضور ولورین و چهارشگفت‌انگیز هم باشیم.

فقط چند روز تا رویداد تجربه‌ی پلی‌استیشن فاصله داریم. امیدواریم که این شایعه حقیقت داشته باشد تا بتوانیم این بازی را تجربه کنیم. مهارت کپکام و دیمپس در ساخت بازی مبارزه‌ای و شخصیت‌های مارول می‌توانند ترکیب فوق‌العاده‌ای برای این بازی باشند؛ همان‌طور که سه عنوان قبلی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده بودند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “شایعه:۴ Marvel vs. Capcom در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد”

 1. caner 2 گفت:

  عاولیه :۱۵:

  ۰ ۰
 2. اره :۱۵:
  نسخه دوم و سوم فوق‌العاده بودن. مظهر تمام و کمال یه مبارزه‌ای سریع و دیوانه وار :۱۵:
  امیدوارم مثل سه نسخه قبلی کپکام این یکی رو هم خوب در بیاره و مهم‌تر از همه چیز، سه بعدیش نکنه. همون حالت دو بعدی یا دونیم بعدی رو ترجیخ میدیم. پادشاه مبارزان سه بعدی شد برای هفت پشتمون بسه :(

  ۰ ۰