نسخه‌ی VR بازی Ace Combat 7 در گردهمایی PSX حاضر خواهد بود

توسط سینا جعفری در ۹ آذر ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

طرفداران سری بازی «ایس کامبت» می‌توانند خوشحال باشند، زیرا قرار است که آخرین نسخه از این بازی در گردهمایی تجربه‌ی پلی‌استیشن قابل بازی باشد. دمویی که برای این مراسم در نظر گرفته شده، مخصوص نمایش قابلیت‌های بازی با هدست واقعیت مجازی سونی است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این رونمایی از طریق صفحه‌ی رسمی بازی در توییتر که به زبان ژاپنی است، انجام شد. از زمانی که ایس کامبت ۷ در سال گذشته تایید و معرفی شد، چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. پس این دمو فرصت خوبی برای دیدن گیم‌پلی خواهد بود. لازم به ذکر است که این نسخه، اولین عنوان از این سری بازی است که با هدست‌ واقعیت مجازی هماهنگ است.

اگر هنوز موفق به تجربه‌ی وی‌آر نشده‌اید، باید بگوییم که این وسیله دید شما را نسبت به بازی‌ها تغییر خواهد داد. مدل شخصیت‌ها بزرگ‌تر و دنیای بازی هم درگیر کننده‌تر است، چون شما خودتان را در محیط بازی خواهید یافت! اما وی‌آر به گونه‌ای است که می‌توان گفت برای همه ساخته نشده است. حالت تهوع و سردرد برای بسیاری از افراد اتفاق افتاده است. هم‌چنین عنوانی مثل ایس‌کامبت ۷ بسیار تند و سریع است و می‌تواند برای افرادی که مشکلات بالا را دارند، بسیار آزاردهنده باشد. در هر صورت، پلی‌استیشن وی‌آر و ایس کامبت ۷ می‌تواند ترکیب قدرت‌مندی برای طرفداران سبک اکشن هوایی باشد.

ایس کامبت ۷ در تاریخ نامشخصی به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. اطلاعات کمی از این عنوان در دسترس است، اما می‌دانیم که بازی از نسخه‌ی چهارم موتور آنریل استفاده خواهد کرد. این نسخه به عنوان دنباله‌ی ایس کامبت ۶: شعله‌های آزادی شناخته می‌شود؛ عنوانی که در سال ۲۰۰۷ به طور انحصاری برای اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد و عنوان موفقی بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: