پشتیبانی از «مبارز خیابانی ۵» تا چهار سال دیگر ادامه دارد

توسط پوریا حسینی در ۶ آذر ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

اخیراً فصل اول از محتواهای اضافی مبارز خیابانی ۵ به‌صورت کامل منتشر شده است و همه منتظر خبری از اعلام شروع فصل بعدی توسط کپکام هستند. در چنین شرایطی، طی مصاحبه‌ای که با تهیه کنندگان بازی صورت گرفت، پشتیبانی از این بازی ممکن است تا چهار سال آینده ادامه پیدا کند. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

«یوشینوری اونو» (Yoshinori Ono) یکی از تهیه کنندگان بازی، در مصاحبه‌ای با مجله‌ی ژاپنی فامیتسو به این موضوع اشاره کرد که برنامه‌های جدیدی برای مبارز خیابانی ۵ دارند. به‌همین دلیل، در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه بازی جدیدی در سبک مبارزه‌ای وجود ندارد :

مبارز خیابانی ۵ هنوز خیلی کار دارد تا به استاندارد‌های ورزش‌های الکترونیک برسد و ما فعلا بر روی آن تمرکز کرده‌ایم. تعداد داوطلبان برای شرکت در مسابقات این بازی، نسبت به مبارز خیابانی ۴ خیلی بیشتر شده، ما تمایل داریم که تعداد بازیکنان بیشتر شوند. هر چقدر تعداد شرکت‌کنندگان بیشتر باشد، مسابقات بزرگ‌تری برگزار خواهد شد و تعداد تماشاچیان نیز بیشتر خواهد شد. نتیجه‌ی آن افزایش سوددهی ما خواهد بود که آینده‌ی این بازی را رقم می‌زند.

مسابقات «جام کپکام» (Capcom Cup) هفته‌ی بعد در  PlayStation Experience برگزار خواهد شد. همه منتظر خبرهای جدیدی در این رویداد هستند که آیا محتویات اضافی برای این بازی منتشر خواهد شد یا اینکه بازی جدیدی معرفی می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: