ویوندی نمی‌تواند یوبی‌سافت را به‌زور تصاحب کند

توسط پوریا حسینی در ۶ آذر ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

معاون بخش آنلاین شرکت یوبی‌سافت نسبت به تصمیم کمپانی «ویوندی گیمز» (Vivendi Games) برای تصاحب این شرکت، واکنش نشان داد. او در این باره گفت که اگر ویوندی کمپانی ما را تصاحب کند، یوبی‌‌سافت مثل سابق نخواهد شد. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

«آن بلاندل» (Anne Blondel) در مصاحبه‌ای با سایت PCGamesN بیان کرد که استقلال این شرکت دلیل اصلی موفقیت‌هایش  بوده است :

من بیست سال است که برای یوبی‌سافت کار می‌کنم. به این باور رسیده‌ام که اگر نتوانیم ایده‌های جدید را امتحان کرده و ریسک‌ کنیم، دیگر یوبی‌سافت مانند قبل، کمپانی موفقی نخواهد شد. من می‌دانم که چه چیزی باعث موفقیت ۳۰ ساله‌ی ماست، عدم وابستگی و استقلال این شرکت تنها دلیل آن است.

او در ادامه اشاره کرد که استقلال این شرکت باعث شد که تجربه‌های متنوعی را کسب کنند :

بعضی مواقع لازم است ریسک کنیم. بازی The Crew را به خاطر دارید، یک ریسک به تمام معنا بود. مردم به چشم یک بازی ناموفق به آن نگاه کردند و به ما ثابت شد که دنبال ساخت ریسینگ دیگری نباشیم. اما در مورد بازی‌های Child of Light ،Valiant Hearts و دیگر عناوین موفق ما، قطعا نظرشان متفاوت است.

فعلا خبر تصاحب این شرکت توسط کمپانی ویوندی سر و صدای بسیاری کرده است و باتوجه به اینکه ویوندی سهام بیشتری را خریداری کرده است، یوبی‌سافت دست به کار شده و سهام خود را باز خرید کرده است. مدیران بخش مستقل نیز منصوب شدند. مدیر عامل شرکت یوبی سافت نیز اشاره کرد که اگر کمپانی ویوندی، یوبی‌سافت را تصاحب کند از ادامه‌ی کار انصراف خواهد داد.

اخیرا یوبی‌سافت بخاطر کریسمس و تولد ۳۰ سالگی خود، جشنواره‌ای را برای اهدای بازی‌های خود برگزار کرده است که به جزئیات آن در این لینک به‌طور مفصل پرداخته شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: