ممکن است بازی Duke Nukem در Game Awards معرفی شود

توسط مسعود محمودپور در ۵ آذر ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

آیا بازی جدید Duke Nukem در راه است؟ آن هم همزمان با «چرخ‌دنده‌های جنگ ۴»؟ در ادامه‌ی مطلب با دنیای بازی همراه باشید تا از جدی بودن این موضوع مطلع شوید.

«رندی پیچفورد» (Randy Pitchford) در حساب کاربری توییتر خود پیامی را با این مضمون به «الکس اورات» (Alex Everatt) ارسال کرده است:

یازده آذر عنوانی را معرفی می‌کنیم که احتمالا از آن لذت خواهید برد.

برای اینکه از اهمیت این پیام آگاه شوید، باید بگویم که رندی پیچفورد، مدیرعامل Gearbox و متخصص بازی‌سازی، به عنوان کسی که هفته‌ی آینده یک عنوان را به صورت ناگهانی معرفی خواهد کرد، بیش‌ترین رای را آورده است.

پیچفورد در جواب به Cog Connected در توییتر اعلام کرده که یازده آذر از یک عنوان پرده بر خواهد داشت. با توجه به این زمان‌بندی، تقریبا می‌توانیم مطمئن باشیم که این عنوان در طول جشنواره‌ی Game Awards معرفی خواهد شد.

این توییت در واکنش به طنزی درباره‌ی همزمانی چرخ‌دنده‌های جنگ ۴ و Duke Nukem منتشر شد. شخصا حاضرم شرط ببندم که سورپرایز هفته‌ی آینده به Duke Nukem مربوط می‌شود. شاید هم یک چیز کاملا متفاوت باشد. هیچ کسی نمی‌داند. شاید منظور پیچفورد Borderlands 3 بوده. به هر حال برای روشن شدن این موضوع باید تا هفته‌ی آینده صبر کنیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

1 Reply to “ممکن است بازی Duke Nukem در Game Awards معرفی شود”

  1. caner 2 گفت:

    درد شماره ی آخر دوک ناکم هنوزم که هنوزه از ذهن بعضی ها پاک نشده، ولی باز به نظر من احتمالش کم هست که دوک ناکم جدید معرفی شه

    ۰ ۰