در ماه دسامبر منتظر فصل سوم «مردگان متحرک» باشید

توسط سورنا رضایی در ۳ آذر ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار برای طرفداران، استودیو تل‌تیل تاریخ انتشار فصل سوم «مردگان متحرک» که «مرز جدید» ( A New Frontier) نام دارد را اعلام کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به جزئیاتی که از سوی تل‌تیل منتشر شده، اولین قسمت فصل سوم در بیستم دسامبر (سی‌ام آذرماه) برای پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس ۳۶۰، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. البته نسخه دموی این بازی نیز در The Game Awards در دسترس خواهد بود. همچنین استودیو تل‌تیل پیرامون این فصل نوشت:

زمانی که خانواده تنها دارایی شماست، تا چه حد برای محافظت از آن پیش می‌روید؟ چهار سال پس از فروپاشی جامعه توسط مردگان، اکنون هرج و مرج از میان رفته است، اما به چه قیمتی؟ آیا می‌توان به حد و مرزهای جدید اعتماد کرد؟ در چنین شرایطی، شما به عنوان خاویر که خانواده‌اش را از او جدا کرده‌اند، باید برای یافتن آن‌ها تلاش کنید که در این بین با دختر جوانی با نام کلمنتاین ملاقات می‌کنید؛ دختری که اتفاقات ناگوار بسیاری را تجربه کرده است. همچنین سرنوشت شما به یکدیگر گره خورده و هر تصمیمی که اتخاذ می‌کنید، ممکن است آخرین تصمیم باشد.

در پایان باید اضافه کرد که نسخه فیزیکی بازی که شامل تمامی پنج قسمت این فصل می‌شود، در هفتم فوریه (نوزدهم بهمن‌ماه) عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: