ددپول ۲

کارگردانی «دد پول ۲» به کارگردان «جان ویک» داده شد

توسط مسعود محمودپور در ۲۹ آبان ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

همانطور که شایعات می‌گفتند، «دیوید لیچ» (David Leitch)، کارگردان فیلم «جان ویک»، سری دوم فیلم «دد پول» را کارگردانی خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش «تیم میلر» (Tim Miller) به دلیل مشکلاتی که با «رایان رینولدز» (Ryan Reynolds)، ستاره‌ی فیلم پیدا کرده بود، از کارگردانی فیلم کنار کشید. خبر‌هایی در ابتدای ماه منتشر شده بود که نشان می‌دادند لیچ گزینه‌ی اصلی برای جانشینی میلر است. البته گفته شده بود که افراد دیگری هم برای کارگردانی دد پول ۲ در نظر گرفته‌ شده‌اند. اما امروز چند خبرگذاری  لیچ را به صورت رسمی به عنوان کارگردان ددپول ۲ معرفی کردند.

در حالی که میلر، کارگردان سری اول دد پول که توانست موفقیت بسیار زیادی را با این فیلم کسب کند از کار خود برکنار شد، نویسنده‌های فیلم یعنی «پاول ورنیک» (Paul Wernick) و «رت ریز» (Rhett Rheese) همچنان سر کار باقی مانده‌اند.

رایان رینولدز اوایل ماه و پس از کنار رفتن میلر از کارگردانی فیلم گفته بود: « از اینکه او دیگر به عنوان کارگردان فیلم حضور ندارد، ناراحت هستم. تیم بسیار باهوش بود و هیچ کس به اندازه‌ی او برای موفقیت ددپول ۱ زحمت نکشیده بود.»

فیلم ددپول که فوریه (بهمن) متشر شده بود، موفقیت بسیار زیادی را به دست آورد.این فیلم که ۵۸ میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده بود، توانست فروش ۷۸۲ میلیون دلاری را در سرتاسر حهان به دست آورد.

ژوئن ۲۰۱۶ (خرداد)، فیلم‌نامه‌ی ددپول ۲ نزدیک به اتمام بود و انتظار می‌رود که فیلمبرداری آن از اوایل ۲۰۱۷ شروع شود. درحالی که خبر‌های جدید حاکی از‌ آن هستند که فیلمبرداری حداقل تا بهمن شروع نخواهد شد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “کارگردانی «دد پول ۲» به کارگردان «جان ویک» داده شد”

  1. caner 2 گفت:

    امیدوارم این کارا به کیفیتش صدمه نزنه

    ۰ ۰
  2. فقط فیلم رو خراب نکنن… :|
    دیگه بقیش به خودشون مربوطه :۱۲:

    ۰ ۰