رمان گرافیکی «اورواچ» لغو شد

توسط پارسا پژوهنده در ۲۹ آبان ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

کمپانی «بلیزارد» (Blizzard) اعلام کرد که رمان گرافیکی «اورواچ: اولین ضربه» (Overwatch: First Strike) که قرار بود پیش‌زمینه‌ی داستانی شخصیت‌های «اورواچ» را بازگو کند، لغو شده است و منتشر نخواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ماه مارچ امسال بلیزارد خبر از عرضه رمان گرافیکی اورواچ: اولین ضربه داده بود که قرار بود توسط «میکی نیلسون» (Micky Neilson) نوشته شود و داستان «سرباز: ۷۶» (Soldier: 76)، «توربیارن» (Torbjorn)، «ریپر» (Reaper) و «رینهارت» (Reinhardt) را هنگام بحران آمنیک (Omnic Crisis) که چندین سال قبل از بازی اتفاق افتاده بود، بازگو کند. اما بلیزارد امروز اعلام کرد که برنامه‌های این شرکت تغییر کرده و تصمیم گرفته‌اند که داستان را در جهت دیگری روایت کنند. «مایکل کو» (Michael Chu)، نویسنده‌ی اصلی اورواچ هم‌چنین اعلام کرد که تصمیم ساخت این رمان گرافیکی از اوایل ساخت بازی گرفته شده‌ بود و هسته‌ اصلی داستان همان باقی خواهد ماند اما نویسندگان قصد دارند جزئیاتی را در دنیای اورواچ تغییر دهند و به همین دلیل این رمان گرافیکی لغو شد.

خبر خوب برای طرفداران این است که بلیزارد از عطش طرفداران برای دانستن گذشته‌ی شخصیت‌های بازی مطلع است و محتوای داستانی دیگری بر اساس گذشته‌ی شخصیت‌های بازی در ماه‌های آینده عرضه خواهد کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “رمان گرافیکی «اورواچ» لغو شد”

  1. caner 2 گفت:

    واقعا عالیه که بلیزارد به فکر همچین چیز هایی هست

    ۱ ۰