تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Kong: Skull Island منتشر شد

توسط پوریا حسینی در ۲۸ آبان ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

تریلر جدیدی از فیلم Kong :Skull Island منتشر شده است. در این تریلر مشاهده خواهید کرد که علاوه بر گوریل غول پیکر داستان، موجودات جدیدی نیز به فیلم اضافه شده است. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

تام هیدلستون، بری لارسون و ساموئل جکسون در این فیلم ایفای نقش می‌کنند و جردن رابرتز نیز کارگردانی فیلم را به عهده گرفته است. همچنین در کنار تریلر، پوستر جدیدی از فیلم منتشر شده است که در انتهای متن می‌توانید مشاهده کنید:

                            [aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/Y0UtT/vt/frame[/aparat]

کارگردان فیلم اخیرا مصاحبه‌ای را  با مجله‌ی Entertainment Weekly انجام داده است. او در مورد طراحی کینگ کونگ و تفاوت این فیلم با آثار قبلی‌، صحبت‌هایی را به میان آورده است:

کونگ ما تفاوت‌ بسیاری با نسخه‌های قبلی این موجود دارد. ما سعی کردیم شمایل آن‌ را به قدری ساده طراحی کنیم که حتی یک بچه هم بتواند آن‌را در دفتر خود نقاشی کند. موجودی که برخلاف داشتن آناتومی گوریل پشت نقره‌ای (که در حالت چهار دست‌وپا راه می‌رود) ، روی دوپای خود راه می‌رود. این ویژگی‌ها نشان می‌دهد که این موجود از نژاد گوریل‌ یا میمون‌ها نیست. گونه‌ای بارز که فقط از قانون خودش تبعیت می‌کند.

قرار است کینگ کونگ و گودزیلا در فرنچایز جدیدی در مقابل هم قرار بگیرند. فیلم Godzilla 2 سال بعد  و Godzilla Vs Kong سه سال بعد اکران خواهند شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: