انتشار یکی از عناوین بزرگ الکترونیک آرتز برای سوییچ

توسط پدرام صدر در ۲۷ آبان ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

«الکترونیک آرتز» (EA) درباره‌ی پشتیبانی از کنسول جدید نینتندو سوییچ شفافیت چندانی از خود نشان نداده است. «بلیک یورگنسن» (Blake Jorgensen)، مدیر امور مالی الکترونیک آرتز، در کنفرانس جهانی تکنولوژی UBS طی مصاحبه‌ای گفت که این شرکت برای این کنسول بازی‌هایی منتشر خواهد کرد، اما از جزئیات آن اطلاعاتی نداد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هنگام رونمایی از سوییچ، نینتندو اعلام کرد که الکترونیک آرتز یک یا دو بازی برای این کنسول منتشر خواهد کرد. ما هنوز اعلام نکرده‌ایم که کدام یک از عناوین ما روی این کنسول منتشر خواهد شد؛ ولی می‌توانید فرض کنید که از عناوین بزرگ ما خواهد بود.

ما برای نینتندو بسیار هیجان زده هستیم. سوییچ دستگاه جالبی است؛ اما نمی‌توان پیش‌بینی کرد که مردم در کنار دستگاه‌های قابل حملی که در حال حاضر دارند، علاقه‌مند به داشتن یک دستگاه قابل حمل دیگر خواهند بود یا نه.

الکترونیک آرتز عنوانی را انتخاب خواهد کرد که به نظرش طرفداران این کنسول خواهان آن باشند. به نظر می‌رسد که «جنگ ستارگان: بتل‌فرانت» (Star Wars: Battlefront) شانس بیشتری نسبت به «بتلفیلد» (Battlefield) داشته باشد؛ اما احتمال انتشار «گیاهان و زامبی‌ها: جنگ در باغ» (Plants vs Zombies: Garden Warfare) را نیز نباید نادیده گرفت. با این حال، فرقی نمی‌کند که کدام یک از بازی‌های الکترونیک آرتز منتشر شود چرا که هر چه باشد، یک بازی قدیمی پورت شده خواهد بود. دلیل احتمالی این کار این است که الکترونیک آرتز نمی‌خواهد بدون اطمینان از موفقیت، یک بازی را از صفر بسازد. نظر الکترونیک آرتز نسبت به سوییچ هنوز مشخص نیست چرا که طی چند سال گذشته، نینتندو و EA همکاری چندانی نداشته‌اند. در حال حاضر تنها می‌توان به پیش‌بینی اکتفا کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “انتشار یکی از عناوین بزرگ الکترونیک آرتز برای سوییچ”

  1. caner 2 گفت:

    این واقعا جالبه که کدوم بازی ها برای سوییچ عرضه میشن، مخصوصا بازی های موفق میتونن واقعا کاربرها رو به سمت سوییچ ترغیب کنن

    ۰ ۰