تماشا کنید: معرفی عنوان جدیدی از تیم سازنده‌ی ماد «آلکمیلا»

توسط پوریا حسینی در ۲۷ آبان ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

دو سال قبل، تیم «وایت نویز» (white noise) دنیای سایلنت هیل را در ماد اول شخص «آلکمیلا» (Alchemilla) که برای «سورس اِنجین» (Source Engine) توسعه داده شده بود، شبیه سازی کرد و با طراحی خلاقانه‌ی آن بجای اینکه شما را با مخلوقات بازی سایلنت هیل روبرو کند، شما را وادار کرد تا به کشف معماها و جستجو در اتمسفر فراموش‌نشدنی آن شهر مرده بپردازید. تیم وایت نویز به تازگی تریلر جدیدی از بازی در حال ساخت خود که «ارواح دوقلو» (Twin Souls) نام دارد منتشر کرده است. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده،‌ بازی دارای قابلیت co-op دو نفره است و داستان آن، جایی در روسیه رخ می‌دهد که در واقع شخصیت‌های اصلی بازی مرده‌ و در حالت برزخ گیر افتاده‌اند و ارواح آنها نیز در تلاش هستند تا از آنجا خارج شوند. همچنین آنها می‌خواهند بفهمند که چطور سر از آنجا در آورده‌اند. به‌علاوه، آنها مجبور هستند تا در دنیایی ترسناک و مملوء از موجودات مختلف راه خود را پیدا کنند. این موارد را در تریلر مشاهده نخواهید کرد اما به اندازه کافی با دنیای عجیب و غریب بازی آشنا خواهید شد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

                   [aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/ZUnYK/vt/frame[/aparat]

همچنین در بازی می‌توانید از درگیر شدن با موجودات بپرهیزید یا اینکه آنها را بکشید اما پیشنهاد می‌شود که با آنها رو به‌رو نشوید چون بیشتر آنها دارای قدرت‌های فرا انسانی بوده و به ناچار مغلوب آنها می‌شوید. البته شما می‌توانید با یافتن نقطه‌ی ضعف هر یک از آن هیولاها، از شر آنها خلاص شوید؛ برای مثال یک سری از آنها به‌خوبی صداها را می‌شنوند اما اصلا نمی‌بینند و موجودات دیگر نیز با نقطه ضعف‌های مشابه شما را به حل چالش‌ها و معماهای مختلف دعوت می‌کنند! در ادامه می‌توانید تصاویری از  محیط بازی را مشاهده کنید :

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: