محتوای اضافی +Afterbirth تا شصت روز آینده منتشر می‌شود

توسط پوریا حسینی در ۲۶ آبان ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

علارغم اینکه تقریبا یک‌سال از معرفی محتوای اضافی +The Binding of Isaac: Afterbirth می‌گذرد، ظاهرا تاریخ انتشار آن به‌تازگی قطعی شده است. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

با استناد به سایت رسمی این بازی، محتوای‌ اضافی شامل دشمنان، آیتم‌ها، مراحل، «دستاورد‌ها» (Achievement) و باس‌فایت‌های جدید خواهد بود. همچنین در این سایت اعلام شده است که محتوای +Afterbirth حداکثر تا شصت روز آینده منتشر می‌شود. خالق سری بازی‌های The Binding of Isaac، «اِدموند مک‌میلن» (Edmund McMillen) به نکاتی درمورد وضعیت توسعه‌ی محتوای اضافی اشاره کرد:

در حال حاضر مراحل پایانی توسعه +Afterbirth را سپری می‌کنیم و تمام تلاشمان را بکار می‌بریم تا بازی حداکثر تا تعطیلات کریسمس منتشر شود. به‌ هر‌ حال مشکلاتی بوجود آمده است که از کنترل ما خارج هستند و در مراحل توسعه‌ی بازی نیز بی تاثیر نبوده‌اند.

همچنین مک‌میلن با حمایت از مادسازی برای این بازی به نکات جالبی اشاره کرد :

مادسازی قابلیتی است که خیلی به آن امید دارم و با توجه به اینکه فعلا هیچ ایده‌ی جدیدی برای بازی به ذهنم نمی‌رسد، دید مثبتی نسبت به مادسازی پیدا کرده‌ام و تمایل دارم که ایده‌های جالب طرفداران به بازی اصلی اضافه شوند.

مک‌میلن به بازی‌هایی که فعلا در دست ساخت هستند نیز اشاره‌ کرد. بازی‌های uroboros∅ و «افسانه‌ی بامبو» (Legend of Bumbo) که مراحل سختی را برای توسعه‌ی آنها گذرانده است و اینکه قرار است سایت‌های رسمی آن‌ها تا هفته‌های آینده فعال شوند. همچنین اخبار بیشتر درمورد این دو بازی بزودی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: