جزییات نسخه‌ی Deluxe بازی Ni-Oh مشخص شدند

توسط سینا جعفری در ۲۵ آبان ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

در اوایل سال آینده‌ی میلادی، بازی‌بازهای پلی‌استیشن ۴ بازی مورد انتظار نی-اوه را دریافت خواهند کرد، عنوانی از تیم نینجا که با تاخیری طولانی همراه بوده است. در حالی‌که ما می‌دانستیم که دو نسخه‌ی معمولی و لوکس برای بازی وجود خواهند داشت، حالا متوجه شدیم که درون نسخه‌ی لوکس چه چیزی نهفته است. برای متوجه شدن محتویات این نسخه در ادامه‌ با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه‌ی لوکس علاوه بر داشتن بازی اصلی٬ اضافاتی خواهد داشت. بسته‌ی سلاح‌ها که شامل ۵ اسلحه‌ی جدید می‌شود، یک آواتار پلی‌استیشن ۴ و سیزن پس بازی که اجازه‌ی دسترسی به همه‌ی محتواهای دانلودی را می‌دهد، از جمله‌ی این محتویات هستند. هم‌چنین اگر شما هر نسخه از بازی را پیش‌خرید کنید، زره نی-اوه و یک تم متحرک برای پلی‌استیشن ۴ می‌گیرید. هم‌چنین پیش‌خرید یا خرید بازی از فروشگاه پلی‌استیشن در دوهفته‌ی ابتدایی عرضه (قبل یا بعد از عرضه) شما زره سرخ‌رنگ رییس را دریافت خواهید کرد.

کارگردان بازی یعنی آقای یوسوکه هایاشی هم‌چنین در مورد پیش‌رفت‌های بازی بر روی پلی‌استشین ۴ پرو توضیحاتی داده است و گفته است:« من همیشه احساس می‌کردم که بازی‌ها روی پلی‌استیشن از نظر ظاهری خیلی زیبا هستند، اما حالا با دیدن این عناوین روی پلی‌استیشن پرو، تصور من ارتقا پیدا کرده است. بازیکن‌ها روی مسایلی مثل نرخ فریم توافق ندارند، پس ما روی قدرت حداکثری این جنبه‌ها تمرکز کردیم و گزینه‌های گرافیکی مختلفی را معرفی کردیم. مثلا یکی از آن‌ها امکان بازی با فریم ۶۰ و وضوح ۱۰۸۰‌P را می‌دهد. این بسیار عالی است که من توانستم این را از طریق پلی‌استیشن ۴ پرو متوجه شوم.»

نی-اوه در تاریخ ۲۱ بهمن برای پلی‌استیشن ۴ به صورت انحصاری متشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: