قیمت اسکورپیو از Xbox One S گران‌تر خواهد بود

توسط سینا جعفری در ۲۵ آبان ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

اکس‌باکس جدید مایکروسافت با نام رمز اسکورپیو در زمان عرضه چه قیمتی خواهد داشت؟ در حال حاضر کسی نمی‌داند، اما با توجه به صحبت‌های آقای فیل اسپنسر، قیمت بالاتری نسبت به اکس‌باکس وان اس خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اسپنسر در جدیدترین مصاحبه‌ی خود صحبت‌هایی در مورد قیمت اسکورپیو داشته که در ادامه می‌خوانیم:« اسکورپیو یک کنسول درجه‌ یک خواهد بود و مطمئنا از اکس‌باکس وان اس قیمت بالاتری خواهد داشت. [در واقع] ما آن را بدین صورت می‌سازیم [که از اکس‌باکس وان اس گران‌تر باشد]. من می‌خواهم مطمئن شوم که تلاشی که ما در تولید محصول اسکورپیو به خرج می‌دهیم، با خواسته‌های مشتری با انتظارات بالا هماهنگ باشد و [رسیدن به این هدف] قیمت بالاتری خواهد داشت.»

قیمت اسکورپیو هنوز مشخص نشده است، اما این اتفاق هنوز تحلیل‌گران را برای حدس زدن قیمت نهایی آن متوقف نکرده است. مایکل پکتر اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اسکورپیو در زمان عرضه باید قیمت ۳۳۹ دلار داشته باشد. به اعتقاد پکتر اگر اسکورپیو با قیمتی بالاتر از ۳۹۹ دلار عرضه شود، مایکروسافت با سخت‌افزار جدیدش خودکشی کرده است. به نظر نمی‌رسد که اسپنسر با پکتر هم‌عقیده باشد. او گفته است:« برای ما، زمانی که ما به اسکورپیو فکر می‌کنیم، این‌گونه است که این [کنسول] برای مشتری با انتظارات بالاست. کسی که انتظار دارد بیشترین بازده را از یک کنسول به‌دست آورد و ما کنسولی می‌سازیم که آن انتظارات را برآورده کنیم.»

برای کسانی که با سخت‌افزار و قیمت قطعات آشنایی دارند، کاملا واضح است که نمی‌توان با ۳۹۹ دلار یک دستگاه مهیا کرد که توانایی اجرای وضوح ۴K با نرخ فریم بالا را داشته باشد. در نهایت سوالاتی که بدون جواب باقی می‌مانند این‌ها هستند که اسکورپیو تا چه اندازه قدرت‌مند خواهد بود و مایکروسافت در مورد میزان علاقه‌ی مشتریان برای هزینه کردن چقدر می‌داند؟ هم‌چنین با صحبت‌های اخیر آرون گرین‌برگ در مورد اجرای بازی‌ها با وضوح ۴K واقعی، کمی معادلات پیچیده‌تر نیز می شود. تا به این‌جا، ما می‌دانیم که این دستگاه گران‌تر از اکس‌باکس وان اس خواهد بود و اگر مایکروسافت بخواهد به قول‌های E3 وفادار بماند، احتمالا قیمت نهایی دستگاه بالاتر از ۳۹۹ دلار خواهد شد.

برای کسانی که نمی‌خواهند بیشتر هزینه کنند، انتخاب‌های دیگری وجود دارد. اسپنسر در این‌باره میگوید:« مقرون به صرفه‌ترین کنسول ما اکس‌باکس وان اس خواهد بود. ما تلاش می‌کنیم که این کنسول و قابلیت‌هایی که در آن قرار می‌دهیم، تجربه‌ی لذت‌بخش و خواستنی را با توجه به قیمت پرداخت شده برای اکثریت مردم فراهم کند.»

همانند قیمت، تاریخ عرضه اسکورپیو هم نامشخص است. این کنسول برای عرضه در سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: