صحبت‌های مدیر بازرگانی Final Fantasy درباره بازی‌های آینده سری

توسط علی دانیالی در ۲۲ آبان ۱۳۹۵ , ۱۸:۳۰

به تازگی و در طی مراسم Lucca Comics & Games ۲۰۱۶ در ایتالیا، آقای Shinji Hashimoto، مدیر بازرگانی فاینال فانتزی، صحبت‌هایی درباره آینده مجموعه داشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ابتدا ایشان صحبت‌های درباره تاریخ انتشار ۲ عنوان بازسازی شده از مجموعه، «فاینال فانتزی ۷» (Final Fantasy VII) و «فاینال فانتزی ۱۲: عصر زودیاک» (Final Fantasy XII: Zodiac Age)، داشتند. ایشان طی صحبت‌هایشان تمامی شایعه‌ها را مبنی بر تاریخ انتشار این ۲ عنوان رد کرده و از طرفداران خواستند تا زمان اعلام رسمی صبر کرده و به شایعات گوش نکنند.

سپس ایشان در رابطه با دنباله احتمالی «فاینال فانتزی X-۳» صحبت کردند. طبق صحبت‌های ایشان ساخت دنباله‌ای برای قسمت دهم مجموعه فعلا ممکن نیست، چرا که «تتسویا نومورا» (Tetsuya Nomura) و «یوشینوری کیتاسه» (Yoshinori Kitase) هر دو در حال کار بر روی بازسازی FF ۷ و Kingdom Hearts ۳ هستند و طرفداران باید مدتی بیشتر برای این دنباله صبر کنند.

در آخر هم ایشان اضافه کردند که برای صحبت درمورد نسخه شانزدهم زود است و آنان نیز تاکنون کار بر روی آن را آغاز نکرده‌اند. همچنین به نظر ایشان این عنوان نسبت به نسخه ۱۵ متفاوت خواهد بود و گیم پلی نسبت به نسل و سیستم زمان انتشار متغیر خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: