کار ساخت Gravity Rush 2 به پایان رسید

توسط سینا جعفری در ۲۱ آبان ۱۳۹۵ , ۱۹:۱۵

ماه گذشته ما متوجه شدیم که گرویتی راش ۲ در تاریخ اعلام شده عرضه نخواهد شد و سازندگان قصد دارند برای پرداخت بیشتر بازی را با تاخیر در سال ۲۰۱۷ عرضه کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حالا در کمتر از یک ماه دیگر، ما متوجه شدیم که کار ساخت بازی به پایان رسیده است. این به آن معناست که کار ساخت فنی به پایان رسیده و فاز تولید دیسک و پخش می‌تواند آغاز شود. با وجود این‌که کار ساخت بازی حدود دو ماه قبل از عرضه‌ی رسمی بازی تمام شده، اما تاریخ عرضه‌ی اعلام شده تغییری نخواهد کرد. دلیل این کار احتمالا فرار از بازار شلوغ آخر سال بوده است. زمانی که ممکن است گرویتی راش را به حاشیه ببرد. اما عرضه در آغاز سال ۲۰۱۷ که ماه نسبتا خلوتی برای دنیای بازی‌هاست، می‌تواند به فروش بهتر این بازی کمک کند.

بازی از جایی که نسخه‌ی قبل تمام شده بود آغاز می‌شود، جایی که کت و دوستش ریون برای اکشن‌های جاذبه‌ای بیشتر بازمی‌گردند. قابلیت‌های کنترل جاذبه در نسخه‌ی دوم پیشرفت داده شده، اما حالا ۳ سبک مختلف جاذبه‌ای برای انتخاب وجود دارد. حالت اول همانی‌ است که در قسمت اول هم وجود داشت و با حالت‌های لونار و جوپیتر همراه خواهد شد.

گرویتی راش ۲ به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۱ بهمن عرضه خواهد شد. نسخه‌ی اول برای پلی‌استیشن ویتا عرضه شده بود اما اوایل امسال برای پلی‌استیشن ۴ بازنگری (Remaster) شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کار ساخت Gravity Rush 2 به پایان رسید”

  1. caner 2 گفت:

    عالی شد!

    ۰ ۰