بازی «فارکرای ۳: اژدهای خون» برای رایانه‌های شخصی مجانی شد

توسط پارسا پژوهنده در ۲۰ آبان ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

امروز طبق برنامه‌ی اعلام‌شده‌ی قبلی، یوبی‌سافت به کاربران رایانه‌های شخصی بازی «فارکرای ۳: اژدهای خون» را مجانی هدیه می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

امروز طبق برنامه، فارکرای ۳: اژدهای خون توسط یوبی‌سافت به کاربران نسخه‌ی رایانه‌های شخصی یوپلی اهدا می‌شود که این هدیه به مناسبت تولد سی سالگی یوبیسافت است. برای دریافت مجانی این بازی، باید در پوپلی حساب کاربری داشته و پس از ورود به آن، به این لینک مراجعه کنید. سپس بر روی دکمه‌ی Get the Game Now کلیک کنید تا بازی به صورت رایگان به حساب شما اضافه شود، در حالی که پیش از این، عنوان مذکور با قیمت پانزده دلار به‌فروش می‌رسید.

این بازی ششمین بازی هدیه به مناسبت سی سالگی شرکت است. بازی قبلی عنوان Beyond Good and Evil بود که مهلت دریافت آن دیروز تمام شد. پیش از آن نیز بازی‌های The Crew، Rayman Origins و Splinter Cell به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته بودند.

بازی فارکرای ۳: اژدهای خون هنگام عرضه امتیازات نسبتا خوبی دریافت کرده بود، بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که تا قبل از پایان مهلت دریافت هدیه (دقیقا یک ماه بعد) این بازی را دریافت کنید. همچنین قرار است در ماه آینده یوبی‌سافت هدیه‌ی آخر خود را به کاربران یوپلی بدهد، البته هنوز جزئیاتی از این بازی در دسترس نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: