تماشا کنید: حالت مسابقه‌ای جدید به GTA Online اضافه شد

توسط پارسا پژوهنده در ۱۹ آبان ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

پس از گذشت سه سال از عرضه‌ی GTA V، هنوز راک‌ستار با اضافه‌کردن محتوای جدید از این بازی پشتیبانی می‌کند. امروز یک حالت مسابقه‌ای جدید و یک موتور به بازی اضافه شدند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

از امروز، یک موتور به نام Nagaski Shotaro از وب‌سایت داخل بازی Legendary Motorsport قابل خرید است که تقریبا شبیه موتور استفاده‌شده در فیلم ترون است. کسانی که این موتور را خریداری کنند، یک تیشرت مجانی به همراه لباسی جدید که در حالت جدید این بازی به نام Deadline استفاده می‌شود را نیز هدیه می‌گیرند.

در حالت Deadline که امروز به بازی اضافه می‌شود، ۴ بازیکن در نقشه اختصاصی و با موتور جدید اضافه‌شده به حرکت می‌پردازند و در پشت این موتورها هنگام حرکت دیواری از نور تشکیل می‌شود که برای مدتی باقی می‌ماند. هر کسی که به این دیوارهای نور برخورد کند، منفجر می‌شود. هر بازیکن نور مخصوص خود را دارد و همین‌طور بازیکنان می‌توانند با گرفتن پاورآپ‌ها از رقیبان خود پیشی بگیرند. این پاورآپ‌ها قدرت‌هایی مانند زیاد کردن سرعت موتور، آهسته کردن زمان و پرش از روی دیوارهای نوری را شامل می‌شوند. در ادامه می‌توانید ویدیویی از حالت جدید اضافه‌شده را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/nbJ78/vt/frame[/aparat]

تا بیست‌ویکم نوامبر (اول آذر) می‌توانید با بازی‌کردن این حالت جدید دو برابر پول و شهرت بیشتر دریافت کنید. همین‌طور تا این تاریخ کسب‌وکارهای مربوط به موتور به شما ۵۰% پول بیشتر می‌دهند. برخی محصولات دیگر هم تخفیفاتی خوردند که در ادامه قابل مشاهده است:

capture

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: