اثر جرمی

«اثر جرمی ۲ و ۳» به قابلیت برگردان جانبی اکس‌باکس وان اضافه شدند

توسط کاوه جمشیدی در ۱۹ آبان ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

شماره‌های دوم و سوم مجموعه‌ی «اثر جرمی» (Mass Effect) در پلتفرم اکس‌باکس وان قابل بازی کردن هستند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دیروز روز بزرگی برای فرانچایز اثر جرمی بود و تریلر جدیدی از عنوان بعدی این مجموعه یعنی «اثر جرمی: آندرومدا» (Mass Effect Andromeda) به همراه اطلاعات بیشتری از این بازی، منتشر شد. با این حال، این تنها خبر مربوط به این مجموعه از بازی‌ها نبود؛ زیرا شماره‌های دوم و سوم این مجموعه‌ نیز هم‌اکنون به لطف قابلیت برگردان جانبی (Backwards Compatibility) در پلتفرم اکس‌باکس وان قابل بازی کردن هستند.

در صورتی که نسخه‌ی فیزیکی اکس‌باکس ۳۶۰ این بازی‌ها را در اختیار دارید، کافی است دیسک بازی را در کنسول اکس‌باکس وان قرار دهید و پس از اتمام عملیات نصب، از آن‌ ببرید. در صورتی که نسخه‌ی دیجیتالی را در اختیار دارید، باید ابتدا بازی را دانلود کرده و سپس از قسمت Ready-to-Install کنسول اکس‌باکس وان، اقدام به نصب آن‌ کنید.

گفتنی است این بازی‌ها از دیروز به سرویس EA Access نیز افزوده شده‌اند و اعضای این سرویس می‌توانند به بازی‌ کردن آن‌ها بپردازند.

عنوان بعدی این مجموعه یعنی اثر جرمی: آندرومدا، بهار سال آینده برای پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: