سریع‌ترین مرد جهان نگران آمد و رفتِ کارگردانان مختلف از فیلم خود نیست

توسط تارخ ترهنده در ۱۸ آبان ۱۳۹۵ , ۲۲:۴۵

اگر اخبار فیلم‌های ابرقهرمانی «دی سی» را دنبال می‌کنید، حتماً می دانید که فیلم «فلش» یا The Flash تاکنون از نظر نگهداری کارگردان خود موفق عمل نکرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«ازرا میلر» یا Ezra Miller، بازیگر نقش اصلی فلش، اعتقاد دارد که مسئله‌ی از دست دادن دو کارگردان قبل از شروع خط تولید اصلی فیلم، از نظر مخاطبین ممکن است مسئله‌ای آن‌چنان خوشایند نباشد؛ البته خود میلر خیلی نگران روند تولید فیلم نیست:

از دور و از بیرونِ کار، این مساله خوشایند به نظر نمی‌آید. افرادی که در تولید فیلم نقش دارند، کاملاً به کار و وظیفه‌ی خودآگاه هستند و آن را جدی می‌گیرند. معمولاً قبل از شروع رسمی تولید، تیم‌های سازنده تغییر می‌کنند و متحول می‌شوند. کارگردانها می‌آیند و می‌روند.

این مسئله برای من مانند یک مسابقه‌ی تکراری است. افرادی که روی این فیلم کار کرده‌اند و کار می‌کنند، از خود نشانه‌های به جا می‌گذارند که در نهایت و در محصول نهایی نیز این نشانه ها قابل مشاهده خواهند بود.

دومین کارگردان فیلم، Famuyiwa، به دلیل اختلافات در اجرای خلاقیت‌ها با بردارن وارنر از فیلم کناره‌گیری کرد. این کارگردان در ماه ژوئن سال جاری میلادی به عنوان کارگردان فیلم معرفی شد.

Famuyiwa نیز گفت:

زمانی از طرف وارنر و دی سی با من تماس گرفتند، خیلی خوشحال بودم که می‌توان روی اثری کار کنم که با آن داستان و شخصیت اصلی آن بزرگ شدم؛ اما متاسفانه از نظر اجرای خلاقیت‌ها به توافق نرسیدیم و من بابت فرصتی که به من پیشنهاد شد سپاس‌گزار بودم. من تلاشم این است که به دنبال فرصت‌هایی بروم که در آنها بتوانم داستان‌های کاملاً جدید با دید چند فرهنگی خلق کنم.

میلر در نقش «بری آلن» در فیلم فلش هنرنمایی خواهد کرد. این فیلم برای اکران در ماه مه سال ۲۰۱۸ میلادی در نظر گرفته شده است که با این اوصاف، به نظر نمی‌رسد که تولید فیلم در اسفند ماه سال جاری طبق برنامه ریزی‌های قبلی آغاز شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: